HP dv6507eo GP633EA potrzeba mi do niego sterowników

HP dv6507eo GP633EA potrzeba mi do tego modelu sterowników. Ściągałem sterowniki http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareList?os=228&lc=pl&cc=pl&dlc=pl&product=3545166〈=pl ale jak patrzę w menadżerze urządzeń / inne urządzenia to nawet po instalacji wszystkich tych plików z oficjalnej strony nic się nie zmienia, ciągle tyle samo znaków zapytania i z tą samą nazwą:

Kontroler Ethernet

Kontroler magistrali zarządzania systemem

Kontroler sieci

Kontroler wideo(zgodny z Vga)

Koprocesor

Nieznane urządzenie

PCI Device

… itd.

Mam zainstalowanego windowsa Xp professional sp2. Bardzo bym prosił o pomoc w odnalezieniu sterowników do tego modelu.

Nie wszystkie sterowniki są w polskiej wersji. Musisz na powyższej stronie zmienić język na “amerykański” i wtedy pojawią się dodatkowe sterowniki do Twojego modelu

Ta sama lista sterowników co w polskim języku- polski czy angielski nie ma żadnej różnicy na tej stronie http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareList?os=228&lc=en&cc=us&dlc=en&product=3545166〈=en

Nie mam pojęcia co dalej robić i skąd znaleźć poprawne nowe sterowniki.

To bardzo dziwne, bo jak szukałem do laptopa HP 6715s to się okazało, że wersja językowa ma kapitalne znaczenie. Po przełączeniu na “amerykański” zobaczyłem o jakieś 6 sterowników więcej niż w wersji polskiej

Naprawdę nikt nie wie jakie, skąd mam wziąć sterowniki? Nikt nie ma takiego laptopa jak ja ? W was miałem ostatnią nadzieje, ale jak wy mi nie poradzicie, to nic tylko go schować w szafę albo lepiej sprzedać.

Ps. Nie żebym był wredny lub nie grzeczny, ale MarS jak uważasz, że na angielskiej odsłonie jest więcej sterowników to czy mógł byś sam porównać, może ja coś źle robie? Nie wiem czego się już uczepić.

Akurat w przypadku tego laptopa nie ma wsparcia dla XP na oficjalnej stronie, gdyż Pavilliony są sprzedawane z Vistą i producent nie chce wspierać systemu, którego nie sprzedaje ze swoim sprzetem. Musisz szukać sterowników ręcznie w Internecie