HP EliteBook 8460p włączył się w dziwnym trybie!

Zaczęło się od tego że WiFi zaczęło totalnie świrować - rozłączać się i łączyć ponownie z internetem co jedną, dwie minuty kompletnie bez powodu.

Na drugim komputerze WiFi działa płynnie (moduł bezprzewodowy ZTE).

Stało się to po tym jak komputer był w stanie uśpienia.

Nic nie pomogło włączanie i wyłączanie modułu bezprzewodowego .

W związku z tym przelogowałem po prostu komputer (komenda uruchom ponownie) - to samo.

W związku z tym wyłączyłem po prostu komputer całkowicie, wyjąłem baterię, włożyłem z powrotem i włączyłem komputer.

Komputer włączał się jakieś 15 minut! !!

podczas pierwszego startu komputera zaraz po jego kupnie, przed konfiguracją !!

W końcu po pełnym włączeniu na ekranie pojawił się komunikat o tym że nie mam dostepu do swojego profilu i że komputer został włączony w profilu tymczasowym! !!

W dość dużym szoku zacząłem kopiować na dysk zewnętrzny pliki aby ich nie stracić. W trakcie kopiowania chciałem zatrzymać ten proces ponieważ nie wszystko chciałem kopiować. Ten proces się jednak zawiesił. W menadżerze zadań zatrzymałem ten proces co spowodowało zarzymanie explorera oraz zniknięcie paska zadań, ikon etc. Wyłączyłem więc komputer przyciskiem, wylogowywał się jakieś 10 minut.

Ponowne włącznie trwa znów 15 minut w ten sam sposób.

Co mam z tym zrobić i co to jest za problem?? !!

Jak wrócić do mojego profilu?? !!

Proszę o pomoc

Udało mi się otworzyć dziennik zdarzeń gdzie pisze:

Błąd z kategorii Krytyczne, Identyfikator 41, Źródło - Kernel Power, Dziennik - System.

HP EliteBook 8460p, Windows Professional 64Bit

Przepraszam z góry za nieskładne nazewnictwo ale po prostu go nie znam tak precyzyjnie i lepiej tego nie umiem opisać…

Dodane 30.12.2011 (Pt) 2:00

P.S. Czy przywracanie systemu ma sens?

Zobacz dół obudowy może masz otwór do resetu laptopa i zrób to,lub jak masz możliwość do znajdz ostatni dobry punkt przywracania systemu.Pozdrawiam

Zawsze! Jeśli jest uprzednio prawidłowo skonfigurowane, czyli tylko dla partycji systemowej. Jeśli przywrócisz wszystkie partycje, to może powstać niezły bałagan, czyli deja vu! Zresztą, tę operację zawsze można odwrócić, czyli cofnąć.

Dzięki, a możesz trochę wytłumaczyć? System mam fabrycznie konfigurowany, z partycjami HP Recovery i HP Tools.

Czy o to chodzi? I czy po prostu przywracać z poprzedniego działającego dobrze punktu przywracania?

Dodane 30.12.2011 (Pt) 10:42

Okej to spróbuję.

O to mi chodziło! Nie masz reinstalować systemu z partycji Recovery (broń Boże!), lecz przywrócić narzędziem systemowym do wybranego momentu określonego datą i czasem. (Menu Start > Akcesoria > Narzędzia systemowe > Przywracanie systemu)

Zrobiłem to ale niestety dalej loguje się w Profilu Tymczasowym.

Z pulpitem jak przy instalce systemu.

I niestety niektóre operacje zajmują wieki, czego wcześniej nie było.

Podczas próby backupu plików na dysk zewn. okazywało się że niektóre pliki są niemożliwe do skopiowania (uszkodzone)?

A więc co, walnięta płyta główna/dysk?

Załamka…

Dodane 30.12.2011 (Pt) 12:27

Niestety chyba wszystko jasne.

W diagnostycznym menu w ekspresowym teście mam “Hard Disk Test Failed”.

Więc chyba jestem bez wyjścia.