HP F735 -> drukujemy na niebiesko!

Witajcie.

Chciałem wydrukowac parę fotek. Oczywiście włożyłem papier i drukuj, po ustawieniu paru opcji. Wyostrzyłem itd. Niestety moja drukareczka kolor zielony zaczęła drukować na szaro-niebiesko. No cóż. Dziwne to, ale prawdziwe. Występują także dziwne przerwy w druku koloru. Głowice wyczyszczone poprzez opcję w sterownikach.

Czy drukarka nie sygnalizuje braku żółtego atramentu?. Pozdrawiam.http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1436252.html.Też o kłopotach z twoją drukarką.

Niestety nie, kolorowe są razem w jednym :wink: (zespolone? :D)

Tusze są nowiusieńkie.

Hej,

Tak, w sporej liczbie urządzeń kolory są zintegrowane w jednym pojemniku z tuszem. Natomiast brak tuszu - nie ważne czy kolorowego, czy czarnego - sygnalizowany jest zwykle przez drukarkę odpowiednią diodą.

:arrow: A czy są to kardridg’e oryginalne czy zamienniki??

:arrow: Czy problem występował od samego początku, czyli od włożenia nowych kardridg’ów??

Pozdrawiam,

Dimatheus

Pojawiło się to przed wymianą tuszu. Stwierdziłem, ze moze jakiegos braknie to wrzucilem.

Hej,

A co z tym pytaniem??

Czyli jeszcze na starych tuszach był problem?? A przeinstalowywałeś może sterowniki do drukarki przed pojawieniem się problemu?? Jeśli nie, to może się okazać, że mamy do czynienia z problemem sprzętowym - jakimś niewielkim uszkodzeniem drukarki. Dlatego najpierw sprawdź, czy kardridg’e jest OK - wyjmij go z drukarki i przykładając kartkę do głowicy przeciągnij. Powinny pojawić się kolorowe paski - są 3 kolory??

Pozdrawiam,

Dimatheus