HP Pavilion 6801ea - Win 7 - blue screen - bad_system_config_info

Witam, jakiś miesiąc temu wymieniłem pamięć ram (DDR 2 800Mhz Kingstone) w lapku tak żeby miał 2GB i zainstalowałem Win 7 i wszystko działało dobrze. Od kilku dni podczas uruchamiania pojawia się blue screen “bad_system_config_info(0x00000074)” i jak do tej pory nie udało mi się rozwiązać tego problemu. Czynności jakie wykonałem, aby rozwiązać ten problem to: podmiana pamięci ram na inne, sprawdzenie dysku pod kątem błędów (chkdsk), przywrócenie domyślnych ustawień w BIOS’ie, próba naprawy systemu za pomocą płyty Win 7 oraz próba uruchomienia tych poleceń ( bcdedit/deletevalue {default} numproc / bcdedit/deletevalue {default} truncatememory ) piszę próba ponieważ takich wpisów nie było i nie mógł nic usunąć ani przywrócić domyślnej wartości. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły ??

post-128291-0-01773200-1411019930_thumb.

Siema:)

 

Tutaj zerknij:

http://www.solvusoft.com/pl/errors/b%C5%82%C4%99dy-niebieskiego-ekranu/microsoft-corporation/windows-operating-system/bug-check-0x74-bad-system-config-info/

Problem rozwiązany poprzez przywrócenie systemu do wcześniejszego stanu. Po prostu przed instalacją aktualizacji utworzył się punkt przywracania systemu i myślę, że któraś aktualizacja mogła namieszać. Dzięki za pomoc :slight_smile: