HP Pavilion dv6 - 2155ew - wycena

Witam serdecznie. Chciałbym zwrócić się z uprzejmą prośbą o wycenę laptopa - HP Pavlion dv6 - 2155ew.

Według ceneo, nabycie nowego modelu wiąże się z kosztem rzędu 3000zł. Laptop został mi podarowany, był niezbyt intensywnie użytkowany przez okres jednego miesiąca, a od dwóch tygodni w ogóle nie był włączany. Stan techniczny jak i wizualny oceniam na perfekcyjny - nie nosi żadnych śladów użytkowania. Posiadam wszystkie gadżety, gwarancję etc. - pełny zestaw niczym ze sklepu.

Powodem jego sprzedaży jest chęć zakupu sprzętu o słabszej specyfikacji, poza tym posiadam komputer stacjonarny, więc na wyjazdy wystarczy mi słabszy laptop :slight_smile:

Na allegro nikt nie oferuje sprzedaży tego modelu, stąd ten temat.

Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

PS Jeśli wybrałem zły dział proszę o naprawienie mojego błędu przez moderatorów :slight_smile:

Zawsze dużo zależy od długości gwarancji i czy przebył jakiekolwiek naprawy.

Myślę, że około 2500-2800zł

Gwarancja na 2 lata, żadne naprawy nie miały miejsca.

A to ciekawe, bo na konkurencyjnym forum jego wartość oszacowano na góra “1300zł” bo Paviliony to trefna partia, no i słaby procek :expressionless:

Ja nie jestem specjalista, niech ktoś inny się wypowie ; )

Ale spróbowałbym najpierw za 2500 (no jest prawie nowy), jeśli nikt nie kupi to sukcesywnie obniżać… A Pavilion… ja posiadam ponad 3 lata i nie narzekam :slight_smile: trochę się grzał, ale dało radę sprowadzić temperatury na ziemię :slight_smile:

Zatem czekam na opinię specjalistów :slight_smile:

Też nie rozumiem skąd te niepochlebne opinie.