HP Pavilion dv6 - Sterowniki

Witam Serdecznie !

Mam pewien problem dotyczący mojego sprzętu czyli, Laptop HP Pavilion dv6-6040ew. Dzisiaj postanowiłem zrobić format, gdyż mój HP był już bardzo zaśmiecony.

Z racji tego, że już przy wcześniejszym formacie miałem problem z dobraniem sterowników, znów nastał ten sam problem… Wcześniejszy problem rozwiązałem szybko z pomocą bardzo sympatycznego Pana, który poświecił mi czas i pomógł postawić mój sprzęt na nogi. Teraz z taką prośbą kieruję się do Was, ponieważ nie daje już rady z tym wszystkim, gdyż ciąglę wyskakują jakieś błedy.

Sterowniki od producenta Windows 7 Home Premium x64

Z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie, Szyjason.

Na początek zainstaluj sterownik do Chipsetu link

Ok zainstalowałem sterownik do Chipsetu.

Również zainstalowałem sterowniki do :

Chipset : kontrolera Renesas Electronics USB 3.0 Host

Dźwiek : Realtek HD

Grafika : Nic, ponieważ próbowałem instalować pierw do Intela Karty Sterownik to wyskakuje mi, że nie mam minimalnych wymagań :shock: , a ten drugi AMD działał normalnie.

Pamięć masowa : czytnika kart Realtek i nic więcej.

Klawiatura, mysz i urządzenia : czytnika linii papilarnych Validity, płytki dotykowej Touchpad Synaptics.

Sieć : Broadcom 2070 Bluetooth, WiFi.

BIOS : Wcześniej zainstalowałem Aktualizacja BIOS systemu komputerów przenośnych HP (procesory Intel) ale pisało, że mam aktualną wersję, więc ok.

Diagnostyczne : Z tego nic nie brałem.

Narzędia : Oprogramowanie HP Power Assistant.

Multimedia : CyberLink PowerDVD 10 (2D/3D), Oprogramowanie Cyberlink YouCam.

Oprogramowanie : HP Software Framework.

Siedzę od 12 nad tym laptopem… nie mam żadnego sterownika do Grafiki, dzięki czemu mam wszystko duże i rozdzielczość 800x600.