HP Pavilion dv6615ea win xp

witam. mam nietypowy model laptopa i ciezko mi znalezc sterowniki do niego. nie znalazlem zadnych sterownikow do niego. przegladalem juz google i stornki hpka i nvidii a nie moge znalezc odpowiednich sterow. jesli ktos moze pomoc mi to bede wdzieczny.

najbardziej potrzebuje sterownikow do karty sieciowej. everest mi nie pokazuje jak mam wiec nie wiem czy da sie znalezc uniwersalna do tego modelu

jesli ktos ma taki model i wie jak mi pomoc to prosze o informacje tutaj, lub na gg 3551167 lub na meila libido86@tlen.pl

z góry dziekuje za pomoc

na stronie HP z Twojego modelu jest przekierowanie na model HP Pavilion dv6610ea wiec może podejdą… sprawdź:

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … 87〈=pl

proszę.

do grafiki i do karty radiowej mam sterowniki, potrzebuje od dzwiekowki i od karty sieciowej zintegrowanej i tego nie moge znalezc a szukam juz kilka dni …

Ściągnij program Everest Ultimate, potem przechodzisz do Sieć > Sieć PNP\PCI i spisujesz to co tam jest, lub PPM na Sieć PNP\PCI > szybki raport > zwykły tekst.

“nvidia network bus enumerator[nodb]” pokazuje ze to mam, a nigdzie nie moge tego znalezc