Hp Pavilion DV900-DV9700-DV9720EA Sterowniki XP

Witam

Na poczatku zaznacze ze całe to forum i wiele innych, strona producenta i google przeszukane tysiac razy bez efektu.

Moj model to na przednim panelu matrcy jest HP PAVILION9000 z tyłu na naklejce jeden napis DV9700 drugi DV9720EA i to jest chyba dokladny model mojego laptopa.

Wiekszosc sterowników udało mi sie znalezsc dzieki Waszemu forum ale zostały mi trzy rzeczy któeych nie jestem w stanie przeskoczyc.

-Jedna to klawisze funkcyjne nad klawiatrua ktore ciagle sie swieca i nie działaja pod windowsem XP

-Druga najwazniejsza to nieby mam zainstalowana karte dzwiekowa gdyz normalnie widze ze jest w menadzerze urzadzen natomiast jak wchodze w panelu sterowania w dzwiek nie moge nic zrobic, dzwieku nie ma.

Probowalem tysiace sterownikow latek do windowsa i nc nie daje efektu formatowalem dysk jescze raz wgrywalem windowsa zbey w odpowiedniej kolejnosci instalowac latke sterowniki itd… ale dzwieku jak nie mialem tak nie mam prosze Was o pomoc

-Trzecia rzecz do ktorej nie mam steronika to Kooprocesor.

Prosze o Wasza pomoc bo naprawde niewiem juz co zrobic najbardziej zalerzy mi na tym dzwieku.

Powiem tak. “Daj Pan sobie spokój” z instalacją XP na takim sprzęcie. Toż to krok wstecz - nie warto!. Jestem w posiadaniu tego samego laptopa i nie po to go zakupiłem by nie móc w 100% wykorzystać jego możliwości. Sterowników pod XP nie ma i nie będzie! I BARDZO dobrze! Vista na takim sprzęcie jest wydajniejsza niż zainstalowany XP. I chodź może ma wady warto się na nią przesiąść bo komfort pracy jest lepszy.