Hp pavilion nie wlacza sie

Witam.

Mam problem z uruchomieniem laptopa hp pavilion dv6710ew.

Wczoraj rozłożyłem go na części pierwsze aby go dokładnie przeczyścić. Po złożeniu nie mogę go włączyć a dokładnie mówiąc to po naciśnieciu przycisku power na doslownie 1 sek zapala sie dioda od napiecia (nie wiem jak ona sie dokladnie nazywa) i na tym sie konczy cale jego wlaczenie. Nic sie nie dzieje: wiatrak nie chodzi, dysk nie chodzi, procesor tez nie dziala… Probowalaem wszystkich sposobow a mianowicie probowalem go uruchomic bez niektorych czesci aby wykluczyc przepalenie… Przebicia rowniez nigdzie nie ma oraz nie zarysowalem zadnej sciezki na plycie glownej…

Moze ktos z Was bedzie wiedzial co to moze byc…

Z gory dzieki

Po czym stwierdziłeś, że nie ma przebicia/zwarcia? Sprawdzałeś miernikiem czy nie ma zwarcia? Masz manuala serwisowego do swojego kompa?

Bo wg mnie skoro komp usiłuje zastartować gdy włączasz power i natychmiast gaśnie, to jest gdzieś zwarcie… podobnie się dzieje jak lapek jest czymś zalany… Być może najzwyczajniej w świecie masz rozładowaną baterię , albo zasilacz jest walnięty, albo masz zepsute gniazdko zasilania, a na rozładowanym aku nie wystartuje…

sprawdzalem miernikiem… bateria i ladowarka sa wporzadku… bo doslownie godz przed zlozeniem jeszcze na nim pracowalem… najlepsze jest to ze jak probowalem go odpalic na samej baterii a pozniej po jakims czasie podlaczylem ladowarke to zapalila sie dioda ladowania baterii… przy wejsciu do ladowania mam diode dzieki ktorej widze czy dochodzi zasilanie z ladowarki wiec ona musi bys sprawna…

sprawdzałeś miernikiem mobo czy nie ma zwarcia czy tylko zasilacz? Znaczy się masz manual service do niej? Popraw luty na gniazdku zasilania, sprawdź wszystkie taśmy i okablowanie…

nie mam manual service… luty sa wporzadku. Tylko zastanawiam sie nad jedna tasma i nie wiem czy to ma jakies znaczenie… przy tasmie ktora idzie z plyty glownej do przycisku power, na koncu przy wejsciach nauwazylem ze z jednej strony sa delikatie starte sciezki. Czy to moglo sprawic to ze ma zwarcie? Bo tak poza tym jest wszystko ok… wszystkie kable sa dobrze polaczone a miernikiem sprawdzalem czy napiecie wychodzi poza zasilacz i czy jest napiecie w podzespolach i tam sie okazuje ze rowniez jest ok.