HP pavilion się wiesza

Daje do działu Hardware bo to chyba raczej nie są wirusy. Laptop znajomego notorycznie zawiesza się po 10 minutowym użytkowaniu do tego stopnia, że trzeba go wyłączyć na siłę (powerem), ponadto okrutnie muli, potrafi się powiesić na amen nawet przy otwieraniu “mój komputer”, po roku wyświetla komunikat, że bateria ma niski poziom energii i należy ją wymienić.

Ludzie co się z tym syfem dzieje, każde HP to takie badziewie ? Jest u mnie w naprawie już 6 raz ale teraz to naprawdę nie wiem czego to może być wina.

model HP Pavilion dv6, Windows 7 home premium 32 bity

dajcie jakąś radę bo zaraz wyląduje za oknem lotem koszącym z 6 piętra :twisted:

HP Pavilion właśnie tak ma gdy gwarancja się kończy to umiera… poważnie. można zmienić mu system najlepiej to zrobić na 2 dysku zainstalować i sprawdzić czy lepiej chodzi.

Jeśli nie to problem ze leczyć w płycie głównej a to już co najmniej 250 zł naprawa:/ choć niekoniecznie…

jest jeszcze na gwarancji więc nie ingerowałem w system reinstalacje itp. dzięki za odpowiedź

Przetestuj hdd czy nie ma uszkodzonych sektorów pod jakimś systemem z płyty programem typu hdd tune, victoria itp.

przetestuj pamięci ram memtestem

jeżeli nie wykaże błędów zrób skan antywirusem, potem przejedz hdd programem czyszczacym. polecam system mechanic z opcją głębokiego szukania.

sprawdz temperatury everestem, aidą lub tp.

pozdrawiam

Gallusik