HP PHOTOSMART C5200 SERIES - Bialy ekran

Witam!

Mam problem z urządzeniem HP PHOTOSMART C5200 SERIES - mianowicie, zaczęło się to od tego ze chciałem podłączyć tą standardową karte, którą się stosuje w aparatach Canon głównie, więc przy włączonym urządzeniu drukarki podłączyłem ją - z urządzenia w okolicach właśnie slotów do kart pamięci poleciały iskry… szybko wyłączyłem urządzenie z prądu. Włączam ją ponownie po 30 minutach - ujrzałem tylko biały ekran na małym ekranie drukarki… urządzenie nie reaguje na standardowy przycisk wyłączania, musi być wyłączona z prądu… co ciekawsze jak włożyłem tą kartę pamięci do laptopa owszem, karta została wykryta… jak w nią wejdę, pokazuje się około 2000 różnych folderów z losowymi nazwami… jak próbuję wejść w jakikolwiek folder, on po prostu się wyłącza a w “Komputer” nie wykrywa już karty - aby została ponownie wykryta należy włożyć jeszcze raz kartę. W menu “komputer” pokazuję się, ze jest zajęta cała karta pamięci, próbowałem już formatować nawet pod LiveCD Linux Ubuntu, ale nadal to samo tylko ze foldery mają inne nazwy…

Co radzicie począć z tą drukarką i kartą pamięci?

Pozdrawiam

Exerio