HP PSC 1350 jaki kabel?

Witam

Dostałem urządzenie wielofunkcyjne HP`ka psc 1350. Jest to drukarka/skaner/kopiarka. Problem tkwi w tym, ze nie posiadam do tego urządzenia kabla/kabli i nie wiem jak on wyglada… czego mam szukać… Wie ktoś możne jak ten kabel się nazywa?

I jeszcze jedno. Można dostać osobno do takiej drukarki ten panel przedni na którym jest cale menu? Ja mam je w języku niemieckim a potrzebował bym PL.

pzdr.

Kabel do komputera to USB typu B

Witam serdecznie

Wygląda tak

Co do panelu w sklepie nie kupisz ze względu na nieoplacalność sprzedaży takiej części ale na Allegro możesz kupić za groszę uszkodzoną i skorzystać z części np taką

idziesz dos klepu i mówisz sprzedawcy że chcesz kabel usb do drukarki i da ci odpwiedni bo innych raczej nie ma

Aha…

To jak kupie taki kabel za 10zl to na allegro to będzie śmigał bez problemów?

Dzięki chłopaki…

A jeszcze co do panel,u to on jest przyklejony czy po prostu jakoś włożony? próbowałem zobaczyć jak on się trzyma ale na razie boje się bardziej go “ruszać”.

w mojej drukarce HP PSC 1410 jest raczej napiswno na plastiku nadrukowane więc wymiana odpadsa ale jak bede w domu dkładniej się przyjrze bo nigdy dokładniej nie patrzałem

W necie znalazłem instrukcje obsługi tej mojej drukarki i wygląda na to, ze ten panel jest przyklejony. W ogóle piszą tam, ze jak będzie źle naklejony to drukarka nie będzie działała

no to jak przyklejony to ok możesz śmiało wymieniać, tylko dokłądnie sprawdź jak to u ciebie wyglada, może masz tylko naklejke z niemieckimi wytłumaczeniami a jak odkleisz bedziesz miał po ENG, bo chyba o to ci chodzi ??

Drukarka jest przywieziona z Niemiec i wątpię aby były tam dwie naklejki… I chodzi mi o Polski panel. Będę musiał poszukać po niecie tego panelu… może da się gdzieś kupić osobno, a jeżeli nie to może kupie uszkodzona na allegro…

no fak sorry nie doczytałem, ale po polsku raczej napewno nie znajdziesz tego panelu

Hm…

Kupiłem ten kabel usb ale drukarka coś nie świeci. Ten jeden kabel wystarczy do tej drukarki??