HP PSC 1510 uzadzenie wielofunkcyjne

Jak wyzej wlasnie nabylem ten sprzet…interesuje mnie moze wiecie jak jest ze zuzyciem tuszu czarnego przy “kserowaniu” ?? jakosc jedna albo 2 gwiazdki… moze ktos ma i sie orientuje ile to pozera :slight_smile:

Podejrzewam że nikt na to pytanie nie odpowie - bo nikt na takim urządzeniu nie kseruje dużych ilości kopii.

Dodatkowo z reguły nowe urządzenia mają mniejszą ilość tuszu w pojemnikach(głowicach).

I na koniec w tych urządzeniach raczej nie opłaca się robić dużej ilości kopii,urządzenia te są typowo domowe i opłaca się zrobić np na szybko 2,3,5 kopii i wszystko.

Kiedyś czytałem że w HP jeden czarny pojemnik powinien wystarczyć na 500 arkuszy A4 i chyba przy 5 % pokryciu - tak więc wszystko zależy co będzie do kopiowania,tekst zrobisz więcej,tekst z rysunkami mniej,rysunki i inne mało.

no tak zgadza sie pojemniki sa mniejsze… duzo nawet mniejsze bym powiedzial… :? nie nie mam zamiaru masowo kopiowac :wink: 40 - 50 stron moze w miesiacu…tylko sie zastanawiam, czy oplaci mi sie te kserowanie czy lepiej sobie przepisac i drukowac… :?chodzi o sam tekst… no wiadomo ze z kserowaniem wychodzi szybciej… no ale jesli to ma pozerac duzo tuszu to mi taki uklad sie nie oplaci :wink: bo z tego co mi wiadomo tusz tez najtanszy nie jest :slight_smile: