HP Recovery zbyt długi czas oczekiwania

Witam uruchomiłem dzisiaj HP Recovery poprz f11 Postąpiłem zgodnie z poleceniami na ekranie. Proces trwa ponad 2 godziny i ciągle jest w pierwszym etapie czyli formatowanie dysku twardego czy mam się czego obawiać ? Ile powinna trwać ta operacja? Robię ją pierwszy raz. Proszę o pomoc

Nie wiem, ale gdyby coś się nie udało, to polecam zastanowić się nad rezygnacją z recovery na rzecz czystego systemu, wszystko wtedy powinno działać szybciej. Pewien użytkownik postawił w ten sposób system na nogi: uszkodzony-plik-factory0-fpt-jak-odzyskac-system-t490387.html

problem-funkcja-recovery-t495125.html

http://www.fixitpc.pl/topic/10253-uslug … blad-nr-5/

Daj znać o efektach.

Pozdrawiam.

Witam, z tym Recovery HP mialem doczynienia kilka razy, w tym początkowym etapie to sprawdzało pojemnosc dysku i po chwili sformatowalo mi dysk jak normalne formatowanie mniej wiecej takie same czasy formatowania, z tym że HP recovery kasuje wszystkie partycje jak sie ma zrobione po swojemu to raczej doradzam zrobić kopię danych o ile sie da i wtedy dopiero odpalić to recovery,Cała operacja z recovery trwala u mnie okolo 40 minut chyba, nie pamietam dokladnie. ja osobiście z recovery zrezygnowalem całkowicie bo HP za dużo smieci pakuje.