HP Scanjet 3770

Witam. Ostatnio chciałem zainstalować mój poczciwy skaner na Viste i sie rozczarowalem, niestety przy instalacji wyskakuje błąd i

nie da się go zainstalować. Skaner nie jest w cale taki stary, moja drukarka jest starsza hpdeskjet 959c i chodzi. Znakiem tego jest

że chyba będzie trzeba spowrotem wrócić do XP?

A jaki masz system (czyt. jaka wersja). Jakie sterowniki instalujesz? Jakby co zobacz na stronie producenta czy aby nie wypościł nowych sterowników pod Viste. Ja znalazłem tylko to:

HP Scanjet 3770

Typ: Sterownik

Wersja: 1.1 (5 mar 2007)

Systemy operacyjne: Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows Vista (64-bit), Microsoft Windows XP x64

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareDescription.jsp?lang=pl&cc=pl&prodTypeId=15179&prodSeriesId=391317&prodNameId=391319&swEnvOID=2093&swLang=30&mode=2&taskId=135&swItem=sj-47451-1

Co do skanerów to ja mam dość starego Plusteka i też nie chciał chodzić. Dopiero po zainstalowaniu SP1 RC dla Vista problem rozwiązałem. Żadna instalka sterów nie pomaga, w tym wypadku to wina wyłącznie Visty i jej kompatybilności z peryferiami.

aerocool

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.