HP seria TX1000 model tx1350

Witem,

Tak więc mam lapka takiego jak w tytule , Laptop-Tablet tx1350 . Wszystko fajnie tylko gdy go kupiłem miałem wszystkie stery itd (kupiłem używany) gdy go później sformatowałem i zainstalowałem XP to nie mogłem zainstalować poprawnie tableta i pilota… Później komputer w czasi burzy sie spalił , a że na gwarancji to wysłałem im go no i zainstalowali Viste i wszystkie stery , ale znowu mam XP i nie mam wszystkich sterów… Co do pilota to nigdzie nie widze , a co do Tableta to są stery w necie , ale po instalacji jak jade piórem w góre to ono idzie w prawo jak w dół to idzie w lewo itd ;/ Czy ma ktoś takiego lapka i wie co jest grane ? Czy nie ma nigdzie sterowników pod XP ?

I jeszcze 2 problem… Ostatnio w skutek nie wiem czego strasznie poluzował mi sie ekran… nie wiem jak to wytłumaczyć , ale jak sobie można wybrać poziom nachylenia to tak jakby sie sam odchyla jakby nie był przymocowany . Jak np ustawie pod kątem 90 stopni do klawiatury to luźno leci w dół i jest jakieś 60 stopni , a gdy przechyle dalej to sam opada albo do tylu albo do zamknięcia… Próbowałem rozkręcić jakoś sprzęt i spróbować coś dokręcić , ale zamiast naprawić cokolwiek wyłamałem sobie pare rzeczy ^^ . Więc jeżeli ktoś wie co zrobić prosze niech napisze… Znajomy też ma lapka z HP i ma to samo z ekranem , ale ja prosze o pomoc do tego modelu.

Pozdrawiam

Shen

Dodane 04.06.2010 (Pt) 16:09

Ktoś coś napisze ^^?