Htc touch dual i dane

witam, wiem że to nie to forum ale proszę szybko o pomoc, to może od początku, komórka leżała na biurku, ojciec przyniósł magneto od motoru i położył koło telefonu, ja biore telefon, włącza się itp ale widać że brakuje kilka plikow w systemie bo np wywala błąd lub pisze że brakuje pliku, miałem zrobione ważne zdjęcia które były zapisae na pamięci telefonu, niestety ich nie ma, czy jest jakiś sposób na je odzyskanie? jak naprawić windowsa ? jest wo wersja 6.0, zdjęcia które były zapisane na karcie pamięci są jak i również inne pliki, proszę o nie usuwanie tematu i o pomoc, blagam :cry:

Co ma magnes to pamięci NAND?

nie wiem ale sprawdZałem wszystko, resetowałem komórke i nie ma zdjęć z pamięci tel. a na karcie są, aha gdy uruchomiłem urządzenie gdy komórka leżała obok magneta to tel sie uruchomił i trzeba było go wykalibrować, nie wiem co to może być ;/ macie jakieś pomysły żeby tylko odzyskać te zdjęcia? bo jeśli chodzi o windowsa to sobie wgram od nowa, proszę o pomoc, te fotki są naprawde dla mnie ważne :frowning:

Dodane 22.03.2011 (Wt) 21:18

nikt nie pomoże? proszę o pomoc ponieważ pilnie potrzebuję tych zdjęć :frowning:

Dodane 23.03.2011 (Śr) 22:29

proszę o pomoc …