Http://ogame.pl/

(Goldenkeylogger) #1

Czy moze grał ktos w gre zamieszczona na tej stronie.Jak ona jest .Musze sie najpierw zarejestrowac a pozniej bede mógł grac ale nie chce sie rejestrowac gdygra bedzie zła. Moze ktos w ta gra.Na czym ona polega.Wiem ze to strategia.Jaka grafika.Jakie mozliwosci dla gracza.Wielkosc plansz itp

(Bukosss) #2

-tekst plus znikomo obrazki

-pod 30 universów, na każdym tysiące układów słonecznych i kilkanaście planet w każdym układzie

Międzygalaktyczna strategia czasu rzeczywistego

Reszte możesz spokojnie znaleźć na stronie gry i w tutorialach po całej sieci.

(Philips Piotr) #3

tylko uwazaj ta gra wciąga jak czarna dziura.

(Dod) #4

Nie wiem czy sie śmiać czy płakać… Aby dotrwać do Recków potem to już latać i kase trzaskać :stuck_out_tongue:

(Philips Piotr) #5

a potem oni ciebie zaczną trzaskać :slight_smile:

(D F) #6

tylko najpierw trzeba dotrzec do tych recków. a przed dotarciem do tych recków można być nieźle trząśniętym.

(Airborn) #7

do reckow?! toz to dopiero poczatek gry jest… gra wciaga niesamowicie, dwa miesiace temu przestalem grac ale teraz prubuje wrucic…

a co do rozmiaru… warto by dodac ze universa sa jakby niezaleznymi od siebie, odrebnymi grami, na kazdym jest okolo 10000 graczy

(Krzysiek21) #8

Dla chcacego nic trudnego,jak sie umie myslec,to sobie człowike poradzi.

Ta gra jest dla tych co chodziasz troche chcą i umią myslec.

Wczoraj awansowałem do top 2000 :smiley:

(Airborn) #9

ja jestem w top100 (no dobra sam doszedlem do top500 jedynie, ale jak mnie zezlomowali to dostalem konto top200) i stwierdzam ze to raczej gra dla tych ca maja dostep do kompa 24h na dobe zero zycia prywatnego, rodziny, znajomych…

(Krzysiek21) #10

Nie przesadzajmy,mozna grać smiało zagladajac tylko 2-3 razy dziennie po pól godziny.

Oczywscie poczatki sa trudniejsze bo trzeba infrastrukturę rozwinąć

Ale da sie życ i grać ,bez siedzenia non-stop :slight_smile:

(Airborn) #11

:o to chyba robiac bunkier i idac tylko w eco, albo majac moona i robic FS pomiedzy moonami/na PZ bo w innym przypadku to niewyobrazam sobie abys mogl grac, a grajac w ten sposob gra szybko traci urok…

zasada jest prosta - albo ty kogos wywozisz w reckach albo ciebie wywoza… jak sie przez 40 minut nielogujesz na konto to flota niemoze stac na planecie, jak ma ciagle latac to deuteru tez trzeba co niemiara, a logujac sie dwa - trzy razy dziennie ciezko jest zapolowac na kogos, chyba ze na nooba jakiegos, bo malo kto z top500 powiedzmy niezna paru podstawowych zasad ktora sa w stanie ochornic jego flote