Http://ogame.pl/

Czy moze grał ktos w gre zamieszczona na tej stronie.Jak ona jest .Musze sie najpierw zarejestrowac a pozniej bede mógł grac ale nie chce sie rejestrowac gdygra bedzie zła. Moze ktos w ta gra.Na czym ona polega.Wiem ze to strategia.Jaka grafika.Jakie mozliwosci dla gracza.Wielkosc plansz itp

-tekst plus znikomo obrazki

-pod 30 universów, na każdym tysiące układów słonecznych i kilkanaście planet w każdym układzie

Międzygalaktyczna strategia czasu rzeczywistego

Reszte możesz spokojnie znaleźć na stronie gry i w tutorialach po całej sieci.

tylko uwazaj ta gra wciąga jak czarna dziura.

Nie wiem czy sie śmiać czy płakać… Aby dotrwać do Recków potem to już latać i kase trzaskać :stuck_out_tongue:

a potem oni ciebie zaczną trzaskać :slight_smile:

tylko najpierw trzeba dotrzec do tych recków. a przed dotarciem do tych recków można być nieźle trząśniętym.

do reckow?! toz to dopiero poczatek gry jest… gra wciaga niesamowicie, dwa miesiace temu przestalem grac ale teraz prubuje wrucic…

a co do rozmiaru… warto by dodac ze universa sa jakby niezaleznymi od siebie, odrebnymi grami, na kazdym jest okolo 10000 graczy

Dla chcacego nic trudnego,jak sie umie myslec,to sobie człowike poradzi.

Ta gra jest dla tych co chodziasz troche chcą i umią myslec.

Wczoraj awansowałem do top 2000 :smiley:

ja jestem w top100 (no dobra sam doszedlem do top500 jedynie, ale jak mnie zezlomowali to dostalem konto top200) i stwierdzam ze to raczej gra dla tych ca maja dostep do kompa 24h na dobe zero zycia prywatnego, rodziny, znajomych…

Nie przesadzajmy,mozna grać smiało zagladajac tylko 2-3 razy dziennie po pól godziny.

Oczywscie poczatki sa trudniejsze bo trzeba infrastrukturę rozwinąć

Ale da sie życ i grać ,bez siedzenia non-stop :slight_smile:

:o to chyba robiac bunkier i idac tylko w eco, albo majac moona i robic FS pomiedzy moonami/na PZ bo w innym przypadku to niewyobrazam sobie abys mogl grac, a grajac w ten sposob gra szybko traci urok…

zasada jest prosta - albo ty kogos wywozisz w reckach albo ciebie wywoza… jak sie przez 40 minut nielogujesz na konto to flota niemoze stac na planecie, jak ma ciagle latac to deuteru tez trzeba co niemiara, a logujac sie dwa - trzy razy dziennie ciezko jest zapolowac na kogos, chyba ze na nooba jakiegos, bo malo kto z top500 powiedzmy niezna paru podstawowych zasad ktora sa w stanie ochornic jego flote