I po monitorze

ee pare dni temu spalil mi sie monitor… mam juz nowy ale chce dociec czemu spalil sie tamten majac dopiero 2 lata… byl to LG…ponoc bardzo dobry. mial wszelkie zabezpieczenia na wypadek skokow napiec…

pare miesiecy temu podkrecilem karte GF5200 riva Tunerem…nieznacznie ale ktorys z kolegow mowil mi ze prawdopodobnie w tym lezy przyczyna… eh bede przezorny iposlugam jego ra…tylko nie wiem czy wystarczy ow program wywali cz kompa czy wczenisej zmienic na stare ustwienia… tlye ze ja ich nie pamietam…coz mam zrobic… no i czy w ogole wina jest riva tunera? pozdrawiam

Wiele mogło być powodów… Poza tym wcale nie rzadkie to przypadki, gdy LG, zwłaszcza FLATRON po roku, czy 2 po prostu się już nie włącza… Mój wytrzymał ponad 3 lata i po pierwszej naprawie sprzedałem go…

LG Flatron 775FT leci 4 rok i 0 problemow… moze poprostu nie dbacie o sprzet ?

Flatron &&%FT - 1 naprawa (po 3 latach) - i jest ok - nie przeginaj z odświeżaniem i warto od czasu do czsu go odkurzyc - W ŚRODKU! !!

To po prostu statystyka . W którym domu posiadacz 12 letniego telewizora kidykolwiek go odkurzał . I bardzo dobrze (źle dla serwisu) .

moze cos sie komus na niego rozlalo ? ;]

no a ja posiadam Philipsa 105S - 4 rok … chodzi dziennie po 12 godzin bez przerwy … nic mu nie dolegalo jeszcze :slight_smile:

Jak ktoś mądry kiedyś powiedział

LG robi tylko dobre lodówki

Ja jade na NEC MultiSync730 3 lata i jeszcze jest wszystko ok.

moj Samsung 753dfx w marcu bedzie mial 4 lata i wszytsko hasa non problemo :wink: a nonstop cos modze z kompem :stuck_out_tongue:

A może by tak wrócić do pytania zadanego przez autora topicu, zamiast przechwałek kto co ma i ile mu chodzi :? :? :?

Ale LG zawsze były wielką zagadką.Monitory LG psują sie często i to bez uprzedzenia :wink: a prawie każdy kiedyś miał cd-rom LG to dopiero sie tam działy cuda.Moje osobiste zdanie to ja nigdy bym nie kupił nic LG do kompa, loduwke,zamrażalke,mikrofalówke to ten kierunek jak dla mnie.J pewnie nigdy nie rozszyfrujesz co w tym monitorze poszło z dymem.Riva tuner nie jest niczemu winien, każdy monitor ma zabezpieczenia przed wszystkim, no ale jak widać (będe sie upierał) LG NIE! !!

PaPuX brak elementów na płytce drukowanej nie świadczy o oszczędności tylko o tym że ta sama płyta jest wykorzystywana do różnych typów monitorów. Ten droższy będzie miał wszystkie elemnety na płycie, tyle że nie każdego będzie stać na jego zakup. 8) 8) 8)

PaPuX: Mam CD-rom, DVD i CD-RW wszystko firmy LG, leci 3 rok - wszsytko ok.

Jak widac mialem szczescie i trafilam na Monitor, DVD, CD-ROM i CD-RW z “dobrych” wersji i powinienem dziekowac bogu ze nic mi sie nie popsulo… (tu wstawic smiech)