I tak do u...... smierci!

mam win xp pro , po uruchonieniu komputera, wyskakuje komunikat „znaleziono nowy sprzet-printers”. Postepujac zgodnie z instrukcja instalatora, system nie moze wykryc sprzetu (printers) mimo wielokrotnych prób. Przy kazdorazowym uruchamianiu systemu pojawia sie ten sam problem. Co zrobic by nie wyskakiwal ten komunikat o znalezieniu nowego sprzetu-printers? Jestem troche laikiem jesli chodzi o bardziej zaawansowane rzeczy w kompie wiec prosze o pomoc :cry: drukarka dawno dziala i ze strony sterownikow itd wszystko wydaje sie OK. Kreator ciagle wyskakuje, a ja mam nerwa bo nie wiem co zrobic. Wyglada to tak jakby za kazdym razem komp widzial jakas „wirtualna” drukarke, chcial ja zainstalowac, ale jak postepuje zgodnie z kreatorem to wychodzi blad i inf, ze sprzet moze nie dzialac prawidlowo, innym razem kiedy wybieram odpowiednie sterowniki dla drukarki to jest blad portu, i tak do usranej smierci…A czy to moze byc wina jakiegos trojana? Bo takowy czasami w kompie sie ujawnia, ale cos nie moge go usunac…POMOCY! !!

Start=>drukarki i faxy=>wywal wszystkie drukarki=>restat=>jak wyskoczy znowu to okienko to zainstaluj=>następnie zainstaluj sterowniki dostarczone z drukarką=>restart

Jeżeli drukarka podłączona jest przez port USB to możliwe że brakuje sterowników tego portu USB device a co do wirusa to jeżeli masz jakiś program antywirusowy najlepiej pełną wersje np. MKS-a to utwóż dyskietki startową i z bazami wirusów i przeskanuj komp pod Dos-em niektóre wirusy i trojany tylko w ten sposób można całkowicie zlikwidować