I tak do u...... smierci!

(Jamass) #1

mam win xp pro , po uruchonieniu komputera, wyskakuje komunikat "znaleziono nowy sprzet-printers". Postepujac zgodnie z instrukcja instalatora, system nie moze wykryc sprzetu (printers) mimo wielokrotnych pr贸b. Przy kazdorazowym uruchamianiu systemu pojawia sie ten sam problem. Co zrobic by nie wyskakiwal ten komunikat o znalezieniu nowego sprzetu-printers? Jestem troche laikiem jesli chodzi o bardziej zaawansowane rzeczy w kompie wiec prosze o pomoc :cry: drukarka dawno dziala i ze strony sterownikow itd wszystko wydaje sie OK. Kreator ciagle wyskakuje, a ja mam nerwa bo nie wiem co zrobic. Wyglada to tak jakby za kazdym razem komp widzial jakas "wirtualna" drukarke, chcial ja zainstalowac, ale jak postepuje zgodnie z kreatorem to wychodzi blad i inf, ze sprzet moze nie dzialac prawidlowo, innym razem kiedy wybieram odpowiednie sterowniki dla drukarki to jest blad portu, i tak do usranej smierci...A czy to moze byc wina jakiegos trojana? Bo takowy czasami w kompie sie ujawnia, ale cos nie moge go usunac...POMOCY! !!

(system) #2

Start=>drukarki i faxy=>wywal wszystkie drukarki=>restat=>jak wyskoczy znowu to okienko to zainstaluj=>nast臋pnie zainstaluj sterowniki dostarczone z drukark膮=>restart

(Zbych ) #3

Je偶eli drukarka pod艂膮czona jest przez port USB to mo偶liwe 偶e brakuje sterownik贸w tego portu USB device a co do wirusa to je偶eli masz jaki艣 program antywirusowy najlepiej pe艂n膮 wersje np. MKS-a to utw贸偶 dyskietki startow膮 i z bazami wirus贸w i przeskanuj komp pod Dos-em niekt贸re wirusy i trojany tylko w ten spos贸b mo偶na ca艂kowicie zlikwidowa膰