IBM T30 600zł warto?

Mam okazje taki sprzecior kupic procek 1,8 pentium 4, 256 ram, grafika ATI mobilny radeon 7500 i mam do was takie pytanko czy warto. A i jeszcze 1 ma zuzyta baterie to jego jedyny -

Według mnie nie opłaca się bo sama bateria kosztuje 300 zł + twoje 600 to 900 zł dołóż 100 i masz nowego a nie starego parcha.

Dysk ile ci w nim wytrzyma ? 6 mcy daj sobie spokój i poszukaj coś lepszego za tą cenę na allegro. Niedaj się wpuścić w maliny max za niego to 300 zł

Przed chwila gadalem z gosciem od tego kompa i zaproponowal mi nowa baterie i 650 zl za niego dodaje jeszcze torbe i stacje dokujaca laptopik ma 5 lat a i jeszcze zapomnialem dodac naped jest DVD-RW ma 2 miechy dysk twardy 40 gb

hmm ja kupiłem z 4 miesiące temu HP 2,8Ghz Celeron, 80Gb HDD, 512ramu ale mi starcza do prostych projektów w Matlabie na win xp, karta to chyba radion 9100 128Mb. Dałem za niego 300zł ale miał rozwalone zawiasy od klapy, które dałem naprawić złotej rączce i działa :slight_smile: Tak więc targuj się do 400 zł hehe

braklogu , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif