ICQ Toolbar utkwiło mi w FF


(Piotrekjunior) #1

Zainstalowałem sobie ICQ, lecz niestety zainstalował się również toolbar :confused: Odinstalowałem go lecz w FF nadal jest on "wbity". Ztronę główną zmieniłem, wyszukiwarkę w panelu też, jednak gdy w pasku adresu wpisz samo słowo PTASZEK to zamiast wyszukiwarka google włącza mi sie wyszukiwarka ICQ :confused: czyli to wygląda tak jakby ICQ nadal siedziało w FF :frowning:

Stąd nie da się w ogóle usunąć :confused: klikam ODINSTALUJ ale po restarcie to dalej siedzi :confused:

df24b8770ede9dec.jpg


(VPN) #2

Najpierw spróbuj odinstalować ICQ Toolbar w Panelu sterowania, a dopiero potem z Firefoksa. Jeśli nie będzie takiej pozycji to odinstaluj ICQ, a potem podczas jego ponownej instalacji dopilnuj, żeby odznaczyć instalację toolbara razem z programem.


(Piotrekjunior) #3

Stary ja juz nie mam żadnego ICQ na kompie :confused: Nic :confused: Nawet toolbar usunąłem z wtyczek FF. Mimo to po wpisaniu w pasku adresu PTASZEK zamiast zwykłe google wyskakuje google zmutowane z ICQ:

http://search.icq.com/search/afe_result ... &q=ptaszek


(VPN) #4

Wpisz w pasek adresu about:config i daj Enter. Jeśli pojawi się ostrzeżenie kliknij na Zachowam ostrożność. W polu Filtr nad listą wartości wpisz keyword.URL a potem kliknij na tę pozycję prawym przyciskiem myszy i wybierz Resetuj.


(Piotrekjunior) #5

VPN , dziękuwa ogromna :smiley: ICQ opuściło FF :stuck_out_tongue: