Idea Ekstraklasa przed nowym sezonenm

cos dla kibicow pilki noznej w szczegolnosci polskiej ligi. jak sadzicie kto wtym roku zdobedzie mistrzostwo. na rynku transferowym dosc duzo sie w ostatnim czasie wydarzylo. 2 najlepsze kluby sie oslbaily przez odejscie zurawskiego z wisly i sagana i boruca z legii. moze jakas inna druzyna sprawi niespodzianke. co wy o tym sadzicie czekam na opinie.

osobiscie mam nadzieje ze legia wreszcie zdetronizuje wisle.

Wisła tak łatwo się nie da sądzę… Fajnie by było, gdyby w końcu doszło do jakiejś niespodzianki… Beniaminek mistrzem? 8)

Moim zdaniem Wisła, bo lepszej drużyny nie ma, a za kilka lat to liczę na Śląsk Wrocław, Legia nie dlatego, że przegrywa dużo meczy i nie jest już tak dobra jak była kiedyś, a Amica to już moim zdaniem przeżytek Międzynarodowy, że tak się wyrażę.

Przez następne 10 lat bedzie w polskiej lidze dominowała tylko Wisła Kraków :slight_smile:

Złączono Posta : 19.07.2005 (Wto) 23:28

Ja chciałbym żeby za kilka lat tym beniaminkiem był Śląsk Wrocław, bo kibicuję tej drużynie. :stuck_out_tongue:

Tylko Legia a za kilka lat BKS Stal Bielsko-Biała :smiley:

Stawiam na Wiseke,

O ile odejscie Zurawia i Boruca to oslabienia, to po Saganie nikt chyba nie bedzie plakal :stuck_out_tongue:

Raczej jeszcze nie teraz. Wisla ma w miare poukladana druzyne ( o ile nie bedzie wiecej oslabien), a Lelgia stawia na mlodziez wiec pewnie za 2-3 lata dopiero bedzie godnym przeciwnikiem.

Jesli jest to mozliwe to kibicuje Koronie :smiley:

Mimo, że Wisła się osłabiła (odejscie Żurawskiego) to i tak pod wodzą Engela bez problemu zdobędzie kolejny tytuł mistrzowski…tak mi się wydaje.

cracovia 8) :roll:

Doceniam Twoje poczucie humoru…ale będąc realistą, bez dwóch zdań trzeba bezapelacyjnie wskazywać na Wisłę…

P.S. Już 20 sierpnia derby w Krakowie…

Wisła Kraków ma największe szanse. A le zamieszać też mogą:

Groclin

Legia-zwłaszcza po ostatnich wzmocnieniech

Kibicuje Wiśle Kraków

:smiley:

Pogoń Szczecin :lol:

Sądzę, że mistrzostwo zdobędzie Wisła, ale będzie mieć trudną przeprawę. W końcu odejście Żurawskiego jest sporym osłabieniem. Legia powinna być bardzo groźna, zwłaszcza, że bardzo się wzmocniła (między innymi Szałachowski, Klatt, Janczyk). Groclin również może być groźny.

Zaznaczylem inna bo ARKA GDYNIA zdobedzie mistrzostwo :twisted: :twisted: :twisted:

no ja stawiam na Wisłę bo to jest chyba drużyna którą najlepiej lubię z wymienonych. Ale wolałbym aby Lech wygrał ale jest to nie realne :?

Ja podobnie.

Górnik Łęczna! !!

ja mam podobne zdanie do Sharka ze względów oczywistych :smiley:

dlaczego tak sadzisz?? przezciez sagan byl najlepszym strzelcem legii, to on strzelil polowe bramek. ja sadze ze jest to wielkie oslabienie.

ale wzamian dostali od nas Szałacha, który też potrafi bramki strzelać

no ale i tak chyba sagan jest lepszy a po za tym to szalachowski juz jest kontuzjowany :frowning:

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie Bo najlepsza w Polsce Jest Pogoń Szczecin :smiley:

Mistrzem Polski Będzie :

Pogoń Szczecin MKS