Idealne do laptopa z procesorem intel pentium lub i3

system w trybie awaryjnym ruszył , ale inne programy kroju avast malwarebytes, nie mogły dobrze wyczyscic bo po restarcie wirusy wracały z podwójną ilością, zas kaspersky ładnie wyczyscił rejestr i wszystko inne

Mam legalną licencje na ESET Smart Security Home Edition ,ważną do 25/08/2012 ,mogę Ci odstąpić ,bo u mnie się marnuje .

ESET jest w porządku.

Media Player Classic Home Cinema.

Fajnym programem jest również SplashPro - niestety nie jest darmowy.

powiem tak wirusa załapałem bo użyłem aktywatora który okazał sie ściemą własnie do office xD

Nie dziękuję :wink: własnie czy to program http://www.dobreprogramy.pl/Kaspersky-R … 12771.html to w tryb awaryjnym samo naprawiają itp ??

klopers33 , płytka ratunkowa i skaner mają bardzo dobry ,ale sam pakiet jest ciężki i płatny - a w większości przypadków całkowicie nie potrzebny ,dobrą ochronę zwykły user może zbudować za free.

no comondo Firewall można dołączyć…:slight_smile: bo to jest Free ale chyba nie jest łatwy konfigurowania…??

Poza na tym ze prawda MS + Comondo chyba będzie lepiej radzi ale nie wiem…:slight_smile:

nie wiem jak teraz, jak ja robiłem swojego to aby ruszył kaspersky rescue disc trzeba bylo miec zainstalowany kaspersky na dysku, co do eseta też mam nienajlepsze wspomnienia, mianowicie wirus go uszkodził i stał sie nie szkodliwy cudownie licencja mi sie zrobiła do 2012 roku O.o jak mialem wersje trial, i świrował na wskutek działania wirusa, wiec albo f-secure albo kaspersky jak masz kompa / lapka który to uciągnie, jestes zainteresowany może tym routerem?

Nie jestem zainteresowany kupienia Routera :slight_smile: więc mam już nie dawno kupione :wink: więc router działa bezproblemowo :wink:

Tutaj mam kompa z procesorem AMD Phenom X2 555 black editon i 4 GB DDR 3

jesli chce podstawowe rzeczy to nie ma sensu robić z komputera fortecy xD kroju AV + firewall, sam antywirus z ochroną plików w trybie rzeczywistym w zupełności wystarczy ( 99.9% antywirusów to ma)

Dodane 03.03.2012 (So) 0:14

Fracho wiem ze to wykracza poza temat, ale jeśli wolno wiedziec jesteś Polakiem? jeśli nie to ok, nie chce być wścibski

no własnie więc ja sprzedam kompa :wink: i kupię laptop będzie miał spokój więc laptop oszczędza prąd…:stuck_out_tongue: bo obecnie komputery już wydają po 500 W ale można ponizej niż 500 W tylko do biura albo coś innego :wink:

Więc ja tylko jestem osobą niesłyszącą i mają inaczej piszą a słyszące mają lepsze co tym piszą :wink: ale ja uczę od słyszących :wink: ponieważ inaczej czasami nie rozumiem np. trudne słowo wiesz…:slight_smile:

laptop o tyle oszczędność prądu, że nie musi być cały czas podpięty do zasilania (chyba ze bateria padnięta)

Dodane 03.03.2012 (So) 0:21

nie no wporządku również jestem osobą niepełnosprawną , a komputer chcesz sprzedać tylko ze względu na pobór prądu?

Wybaczam was…:slight_smile: ja zmykam i dobranoc :slight_smile:

P.S. kiedyś napiszę jeszcze :slight_smile:

Pozdrawiam :wink:

klopers33 , dokładnie, MSE+Zapora systemowa albo zapora Comodo (nie jest łatwa i Defense+ czasem robi hece) ,albo standard Avast 7. Można jeszcze dorzucić antyloggera Spyshelter(free tylko x32bit) albo Zemane Antilogger licencje darmową legalną można znaleźć .

Z mniej znanych ,z bardzo dobrymi wynikami Emsisoft Anti-Malware,eScan Internet Security Suite

jestem przeciwny programom kroju internet security bo utrudniają komunikacje z komputerami w sieci LAN, zasypują mnóstwem komunikatów i pytań czy pozwolić na dostęp do internetu i jes to uciążliwe, zwłaszcza jak sie z komputera korzysta tak jak napisał do filmów, i rzeczy o niskim ryzyku zainfekowania komputera, dlatego ja sie trzymam zdania ze jakis sam antyvirus mu wystarczy w zupełności

Ktoś w poprzednich postach radził F-Secure - można śmiało instalować i nie będzie obciążał, mimo że to pakiet typu internet security. Sam antywirus to na dzisiaj nie wystarczy…

nino ale jak przeczytasz cały wątek to zapewne zauważysz że on nie przegląda stron treści wątpliwej, co oznacza że nie potrzeba mu internet security, na YT infekcji nie złapie której by antywirus nie wykrył przypominam że antywirusy mają ochrone plików w trybie rzeczewistym

klopers33, przeczytałem, chodzi o to, że teraz czasami złośliwy kod jest plantownay przez hakerów na popularnych stronach treści “niewątpliwej”… :confused: zawsze lepiej mieć IS, a on naprawdę nie zamula

Najlepszym rozwianiem jest półśrodek :slight_smile: Emsisoft Anti-Malware ,jest lekki, bardzo skuteczny (chyba najskuteczniejszy) ,posiada szeroki wachlarz zabezpieczeń ,od ochrony w czasie rzeczywistym poprzez blokowanie zachowawcze ,reguły dla aplikacji po strażnika www i jeszcze sporo opcji ,do tego dochodzi niska cena ,program partnerski - nic dodać nic ująć - można tylko polecić.