Ideapad 700-17ISK przełącznik sprzętowy łączności radiowej?


(Masonpox) #1

Witam, mam oto ten spory problem.

Około tygodnia temu zakupiłem laptopa Lenovo Ideapad 700-17ISK ( http://support.lenovo.com/pl/pl/products/Laptops-and-netbooks/700-Series/700-17isk?tabName=productinfo&linkTrack=Mast:SubNav:Support:Product Info|Product Info&beta=false )

Posiadał on na starcie system Win 10, jednak posiadając w mojej kolekcji oryginalną kopię Windowsa 7 postanowiłem go przeinstalować.

Namęczyłem się tym strasznie ale w końcu udalo sie i teraz śmigam na starym dobrym Win 7 Pro. Jedynym problemem jest to że nie potrafię uruchomić Karty Sieciowej. Próbowałem z różnymi sterownikami, Engine Managementami, komandami NETSH, ale nic nie pomaga. Na Laptopie nie ma fizycznego włącznika do wifi a z przycisków funkcyjnych jest tylko Tryb Samolotowy który nie za bardzo coś robi gdy się wciska.

W Oprogramowaniu Intel ProSet Wireless właczona jest funkcja Wi-Fi jednak też pokazuje komunikat o Wyłączonym Przełączniku Łączności Radiowej.

Jakieś sugestie  ? Już na prawdę nie wiem co robić

Z Góry Dziękuję i Pozdrawiam !

 

Problem.jpg


(Veers) #2

… i właśnie do tego przycisku brakuje ci sterownika / oprogramowania obsługi w Windows 7. Niestety, ale na stronie Lenovo  widać stosowne oprogramowanie jedynie dla Windows 10, ale kto wie … może uda ci się zainstalować Flight Mode Driver …

 


(Masonpox) #3

Udało się !

Pobrałem sterownik do Lenovo Energy Manager z tej strony ( https://pressbyte.com/drivers/lenovo-energy-manager-and-flight-mode-driver-for-windows-7-and-8-1-64-bit/ )

wszędzie były tylko wersję Windows 10 a tutaj proszę, znalazło się.

Dzieki Veers, pozdrawiam!