Identyfikacja karty graficznej

Witam. Znalazłem taką karte graficzna i nie wiem co to jest za model pisze na niej tylko że ATI, podsyłam zdjęcie może ktoś z was wie co to. Z góry dzięki za pomoc. Pozdro600

1cfe37f792304746m.jpg

bdce19c74029076bm.jpg

Może coś z serii 7xxx? Mam radeona 9200 i wygląda podobnie ale ja mam złącze dvi dodatkowo więc myślę że to jakiś starszy model

Karta graficzna ma 2 strony. Więc dostaw jeszcze jedno zdjęcie.I dobrze by było żeby było lepszej jakości.

Dosyłam zdj drugiej strony, niestety lepszej jakości nie posiadam.

7fba22459f4940abm.jpg

Ja miałem coś w przegladarce przestawione i dlatego jakość zdjęcia była niska.

Niestety nie wiem jaka to jest grafa. Ale jesli masz kompa ze złączem AGP i neta to podłącz te 2 rzeczy i uruchom kompa. Może po wlozeniu jej system sam wykryje jej model i będzie “krzyczeć” że masz zainstalować stery.

Wygląda na jakąś starszą grafę więc na pewno system sam zapoda stery

Jeśli zapoda to jeszcze lepiej dla niego. W Menedżerze Urządzeń sobie sprawdzi co to za karta.

Nawet jak odpali everesta to powinno pokazać

Właśnie w tym problem że jak ją wepne w kompa to odpala tylko do momentu ładowania xp bo później jakby się wyłączala nie wiem czemu. W sumie raczej nie będę jej używał ale może komuś ze słabszym sprzętem podaruje co by się nie marnowała jak komuś może się przydać.

To na pewno jakaś karta ze stajni ATI co jasno widać , ale myślę że jak zdejmiesz radiator to na procesorze będzie napisane co to za karta.