Identyfikacja karty graficznej

Problem jak w opisie jeszcze wczoraj widniało tak NVIDIA EN 9600 GSO TOP a dzisiaj widnieje tak NVIDIA Ge Force 7050 PV /NVIDIA nForce 630a. Pierwsze wskazanie jak i drugi za pomocą aplikacji CPU-Z.Ma ktoś pomysł w czym tkwi problem i o co tutaj biega.

Spróbuj tym programem http://www.dobreprogramy.pl/GPUZ,Progra … 16750.html

Ten GeForce 7050 PV to zintegrowana karta graficzna. Możliwe że 9600 GSO padła bo przełączyło z niej na integre, ale najpierw sprawdź styki i przeczyść je, sprawdź czy się nic nie odłączyło itp :wink:

I sprawdź w biosie być może jakimś cudem ustawiło się na wymuszanie integry :slight_smile:

Sprawdziłem jeszcze raz aplikacją GPU Caps Viewer i pokazuje tak jak jes czyli EN 9600 GSO . O dziwo CPU-Z tak Samo .

Nie mogła paść, skoro do niej był podłączony monitor, który wyświetlał obraz :wink:

No tak, logiczny wniosek :smiley: nie pomyślałem / sry za offtop :stuck_out_tongue:

Sorki że tak długo ale ostatnio nie mam kiedy pisać .Problem z kartą jest dalej a nawet więcej, doszły do tego problemy ze sterownikami chyba do wszystkiego .Zmienia mi się samoczynnie po restarcie kompa rozdzielczość ekranu standardowo jest 1680x1050 a pojawia się 1400x1050 odinstalowałem sterowniki przeczyściłem driverSweeper i zainstalowałem na nowo .Ale z małym problemem bo nie da się uruchomić płyty ze sterownikami wyskakuje mi coś takiego Can’t Load ASCDDMI.DLL . Dodam że aktualizowałem bios (amibios) bo co jakiś czas wywalało zaktualizuj bios.