IDT 92HD71B7 - problem ze sterownikiem

Witam, potrzebuję pomocy.

Dostałem nowego HP Pavilion dv5-1060ew z poleceniem zainstalowania XP (fabrycznie była VISTA).

Po długiej przeprawie udało się zainstalować system i rozpocząłem poszukiwanie sterowników do sprzętu.

Odnalazłem wszystkie, prócz sterownika dla karty dźwiękowej:

Karta dźwiękowa IDT 92HD71B7 @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller.

Nigdzie nie mogę znaleźć sterownika, a inne nie chcą współpracować.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje.

Proszę zmienić temat na konkretny i używać polskich znaków, opcja edytuj i popraw.JNJN

Witam!

Sorry ze odgrzebuje temat, ale mam identyczny problem ze znalezieniem sterownika do IDT 92HD71B7 @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller. Probowalem juz najrozniejszych mozliwosci i niestety ale zadna nie pomogla:/ Mam zainstalowanego xp z sp3. Mailowalem z gosciem z hp, podawal mi rozne kombinacje sterownikow, ale zaden nie pasowal.

Posiadam hp dv5-1040ew.

Z gory dzieki za pomoc.

Witam

Ja znalazłem sterownik do karty dźwiękowej chętnie się nim podzielę.

Proszę o maila to Ci prześlę, a przy okazji czy możesz wysłać linki dla pozostałych sterowników.

Pozdrawiam

Oto mój adres email: arturartur3@wp.pl

Witam, cieszę się że znalazłem to forum, mam dokładnie ten sam problem z HP dv9 1080ew, downgraduję do XP x64 juz 3 dni, czy mógłbym także dostać namiary na sterowniki lub sterowniki? klamishali@ymail.com

pozdrawiam serdecznie

klamishali@ymail.com

Witam

Mam dokładnie ten sam problem z moim dv5-1040ew. Bardzo proszę przesłanie linków do wszystkich sterowników Wujek111@op.pl.

Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam.