IE 7.0 problem z logowaniem i cookies

witam.

mam jakiś dziwny problem z ciasteczkami i zapamiętywaniem stron mojego loginu… tzn wczoraj odpaliłem kompa i np; na kurnik.pl nie mogłem w ogóle wejść bo wyswietlało mi komunikat ze mam wyłączone cookies, a ja nawet nie wiem jak to sie wyłącza… 2 problem na niektórych stronach wylogowywuje mnie automatycznie np; żeby wejść na forum pewnej strony musze być zalogowany, więc sie loguje elegancko, po czym kliklam forum i nagle sie okazuje że jestem już wylogowany… np; jest też problem z witryą dobrych programów, niechce mi zapamietać skina na stronie głównej, za każdym razem jak wejde na strone skin jest standardowy zielony, wszystko było by cacy i bym sie nie czepiał tego, ale dzis zrobiłem formata bo niemogłem już tego znieść ale po formacie problem nadal jest! ;/ prosze o jakąś pomoc bo naprawde wytrzymać sie nieda z tym… przykładowo na FireFox tego problemu niema, ale na IE 7.0 nigdy czegoś takiego niemiałem, dopiero od wczoraj.

za wszelką pomoc dziekuję.

włacz cookies

tylko gdzie i jak?

Złączono Posta : 20.11.2007 (Wto) 15:47

76795.jpeg

o to chodzi?

Złączono Posta : 21.11.2007 (Sro) 0:02

pomoze ktos w koncu mi ? ;/ bo jesli chodzi o tego screena to wlaczenie tych opcji nic nie pomaga, a mozna dostac juz szalu, bo wiekszosc stron z loginem niechce mnie wogole zalogowac … ;(

Złączono Posta : 21.11.2007 (Sro) 13:18

juz sam doszedlem co sie stalo, dzieki za pomoc ;/