IE 8 Problem z wyświetlaniem zawartości na Facebook

Nie wiem o co chodzi, ale kiedy wybieram quizzy na Facebook,

nie wyświetla mi pełnej zawartości tylko jej fragmenty.

Oto link do loga:

http://www.wklej.org/id/124510/

Mam tam jakieś problemy?

Przepraszam za pytanie ale już wcześniej ktoś pytał o to,

tylko nie odpowiedział.

Sprawdzałeś czy ten problem pojawia się gdy IE8 pracuje w trybie kompatybilności?

Tzn. widoku zgodności jak mniemam.

na tej stronie nie ma tej opcji.

A Ty masz to ustawione do wszystkich stron?

Sorry tak, miałem na myśli widok zgodności. Skoro to nie jest przyczyną Twoich problemów to ja odpadam, może ktoś inny pomoże :razz:

Jakieś dwa miesiące temu pożegnałem IE i używam Chroma.

Aaa jeszcze jedno próbowałeś w opcjach internetowych zresetować poziom “Zabezpieczeń” oraz “Prywatności” do ustawień domyślnych? Ale nie sądzę żeby to pomogło.

Dzięki! Chyba Facebook też ma problemy bo z innego linka wyświetliło się.

Trochę się zmartwiłem bo też miałem problem z zawartością Flash w Operze 9.64 - i dalej mam.

A ten Chrom - jak???

Długi czas używałem tylko IE6, IE7 i IE8 - można powiedzieć że lata. Niestety im nowsza wersja tym większe wymagania.

W końcu po długich bólach zmusiłem się do używania czegoś innego. Po ponad dwóch miesiącach mogę powiedzieć że Chrome jest bardzo szybki jednak nie wszystkie strony wyświetlają się poprawnie. W sumie to nie wina samej przeglądarki bo jest ona w 100% zgodna ze standardem (w teście Acid3 ma 100 punktów), po prostu strony są niepoprawnie napisane (odbiegają od standardu).

Tak więc samo przejście było dość bolesne, ale nie żałuje. IE używam tylko do witryny Windows Update :wink:

Dzięki. Ja w sumie “lecę” na dwie - IE 8 i Opera.

Opera jest szybsza i ma super interface, ale IE obsługuje więcej stron poprawnie,

więc jestem i tu i tu…