IE 8. Zacina się przeglądanie stron internetowych


(Shark13) #1

Witam

W ostatnim czasie mam problemy z zacinaniem się przeglądarki internetowej Internet Explorer 8. Po kilku minutach od włączenia komputera przeglądanie stron robi sie uciążliwe, strony długo się otwierają, widać jak kółeczko w górnym lewym rogu się na jakiś czas zatrzymuje, potem znowu sie kreci. Przewijanie strony góra-dół także się zacina, w zasadzie wszystko reaguje z opóźnieniem na moje działania. Zaintalowany AVG Anti Virus wyświetla mi ostatnio komunikat, że nastąpił problem z przeglądarką internetową tzn., używa ona za dużo pamieci, i przeglądarkę należy zamknąć. Dodam, że systemem operacyjnem jest 32 -bitowy Windows XP. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.


(Johny) #2

Zrób logi i daj do działu bezpieczeństwo,coś mi się zdaje,że masz jakiegoś szkodnika,IE8 to dziurawy,stary już program i mimo stosowania antywirusa mogło się coś zakraść,objawem jest dziwne zachowanie przeglądarki,zwolnienie internetu,w dziale bezpieczeństwo poczytasz jak się robi log


(Shark13) #3

Nie bardzo rozumiem. Proszę o wyjaśnienie co to są logi i z czym to się je ?


(Johny) #4

Log to wykaz procesów systemowych,robisz je programami,wszystko w dziale bezpieczeństwo i wklejasz log na forum aby specjaliści mogli go zbadać


(Witkacy75) #5

Witam.

Logi do działu bezpieczeństwo swoją drogą, ale odradzam Tobie korzystanie z Internet Explorera (w jakielkolwiek wersji, a poniżej 9 to już w ogóle).

Polecam Firefoxa: http://www.dobreprogramy.pl/Firefox,Pro … 13108.html

Chrome: http://www.dobreprogramy.pl/Google-Chro … 13096.html

albo Opera: http://www.dobreprogramy.pl/Opera,Progr … 12614.html


(Shark13) #6

Dzięki Johny za wyjasnienie.

witkacz jestem przyzwyczajony do korzystania z IE, używałem okazjonalnie innych przeglądarek, ale jakoś nie mogłem się przestawić. Po prostu siła przyzwczajenia i dlatego wolałbym pozostać przy IE. Może to nie jest wina samej przegladarki, a coś z kompem nie tak.

Dodane 07.02.2012 (Wt) 21:57

Logi zrobione i temat wrzucony do działu Bezpieczeństwo.