IE a MF

(Dny15) #1

Robiłem stronę w MF i teraz, kiedy otworzyłem ją w IE to wszystko jest większe :? i napisy pod obrazkami są po przesuwane (bo ustawiałęm je ręcznie:lol:). Czy da się to jakoś naprawić?? :-x Żeby w IE i w MF było tak samo

(Airborn) #2

da się, ciężko powiedzieć co zmienić, jeżeli niepodasz kodu dla np. jednego takiego obrazka

(system) #3

może przy IE masz ustawioną większą czcionkę przy ustawieniach przeglądarki

sprawdź tutaj: Widok --> Rozmiar tekstu i tam masz kilka wariantów rozmiaru tekstu

(Dny15) #4

Jak już pisałem ja robiłem to ręcznie bo myślałem że tak można :oops: :oops: :oops:

tu są 3 obrazki z galeri

(system) #5

można temu zapobieć - wystarczy że dla każdego elementu zawierającego jakiś tekst określisz czcionkę, np.:

[/code]

i teraz już czcionka nie zostanie zwiększona czy zmniejszona - zawsze będzie mieć rozmiar 10 pikseli 8)

(Dny15) #6

Mhhm zresztą sami zobaczcie. Link jest tam gdzie ma być :lol:

(Dny15) #7

Dawno temu :mrgreen:

No to się pochwalę tu bo nie ma sensu robić następnego tematu. A więc wyszło mi przeciętnie :roll: jak na pierwszą stronę to uważam że i tak ok. Prosze wejdzcie na tą stronę jest u mnie w www i oceńcie mi ja na PW i napiszce czy ja się nadaję do tej dziedziny i czy opłaca mi sie uczyć dalej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: No dzięki :wink:

(Airborn) #8

hmm czcionki nie są najprzyjemniejsze/najłatwiejsze w odczytaniu

(system) #9

a ja mam takie pytanie: czy stronkę tę zrobiłeś całkowicie sam od postaw czy jest oparta na jakimś szablonie? - jeśli zrobiłeś sam to na pierwszą stronę całkiem całkiem, jeśli nie - zrezygnuj z webmasterstwa :wink:

(Dny15) #10

Ja to robiłem sam, no tylko jeśli chodzi o buttonyto ściągnąłem sobie z neta, ale mi to nie pasowało i zrobiłem sobie oparte na tych (przerobilem trochę, bo się zmieniało na zielono a ja zrobiłem że zmienia się na mniejsze :stuck_out_tongue: )

No to jak?? :wink:

Złączono Posta : 03.03.2006 (Pią) 20:31

A co do reszty to jak myślisz?? 8)

(system) #11

nie wiem czy nadajesz się do tej roboty, ale jeśli chcesz w tym siedzieć to musisz się jeszcze baaaaaardzo dużo nauczyć :slight_smile: