IE domyśłna przeglądarka

Witam!

Jak zrobić by IE był ponownie domyśłną przeglądarka ? Gdyż urzywam firefox-a i on teraz stał sie domyśłna przegladarką.

Start>>wszystkie programy>>określ dostęp do programów i ich ustawienia domyślne>>niestandartowe i tu zaznaczasz IE.

nie mam w menu "wszytkie programy " opcji " określ dostęp … " gdzie tego szukać?

ppm na “start”…właściwości>>menu start>>dostosuj>>zaawansowane tam znajdź na liście i zaznacz “określ dostęp…” potem ok i powinno się wyświetlić bezpośrednio w “start”. Tak jest w win xp pro.

niestety na tej liscie nie ma takiej pozycji … mam win xp sp2

pawel_pe , też mam system Windows XP + SP2 i u mnie jest to, o czym pisze dareks8. Spójrz tu. Otwórz czasem lepiej oczka, to czasem pomaga. :wink:

To jeszcze sprawdź w panelu sterowania >>dodaj usuń programy po lewej stronie. Jak tam nie będzie to nie wiem. A może brakuje tej poprawki?

http://207.46.19.60/downloads/details.a … laylang=pl

ok … nie bylo na tej liscie i u mnie nie bedzie bo ja mam troszke inaczje skonfigurowanego windows-a ale jest w panelu strowania…dzieki

panel sterowania>opcje internetowe>zkładka Programy>zaznaczasz Program IE ma sprawdzać…>odpalasz IE i wyskoczy czy IE ma być domyślną klikasz na tak>odpalasz Firefoxa>wyskoczy coś podobnego klikasz na nie