Ie, ff, chrome nie wyswietlaja stron

Witam, jak w temacie, od jakiegoś czasu ie 9 coś mi szfankuje, wchodząc na różne strony wyświetla się “Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web” internet na pewno jest ciagle, bo radio gra i nie przerywa, a po jakiś paru minutach bądź sekundach ta strona już działa, ktoś wie co jest tego przyczyną?

Pozdrawiam.

Mnie też to się zdarza. Moim zdaniem, to niedopasowanie tych stron do wymagań Internet Explorera 9. IE9 po chwili coś tam “dopasowuje” i jest OK, ale nie zawsze daje sobie radę.

tyle że ja tak mam hmm od wczoraj, a do ej pory wszystko działało poprawnie…

U mnie tak jest też Google Chrom, FF i Operze, więc to raczej wina programów antywirusowych, które skanują ruch i czasem im nie wyjdzie.

Nie używasz czasem Kaspersky IS?

uzywam nod32 v4.2, ale nigdy mi sie to nie zdarzalo, do dzis, wkurzajace to jest bo chce cos szybko sprawdzic a tu nagle nie dziala, i to tak poprostu losowe strony, raz interia, raz dobreprogramy, raz allegro, bez sensu, wlasnie zainstalowalem chrome i ff i to samo jest.

Jeśli to dotyczy nie tylko IE9 (musisz tytuł tematu zmienić!), to masz problem innego rodzaju, czyli konfiguracji w Windows’ie samego internetu. Faktycznie na różnych przeglądarkach masz ten problem?

no tak na tych 3 przegladarkach jest to samo, zrobiłem dokładne skanowanie dysków nodem i nic nie znalazl, wyczyscilem sytem i rejestr ccleaner i nic nie pomogło

To nie jest wirus, ani nic podobnego. Jak już pisałem, to konfiguracja samego internetu w Windows’ie. Osobiście w takich wypadkach używam programu Winsock Repair, aby przywrócić systemowe ustawienia internetu w Window’sie 7.

Jeśli chcesz spróbować to: http://www.freewarefiles.com/Rizone-Win … 56451.html

Po uruchomieniu kliknąć przycisk OneClick Repair , OK i zrestartować komputer.

mogłbys podac bezposredni link do programu? bo wszystkie ktore znajde na google na roznych stronach to mi nie wsywietla tych stron przegladarka ;/

mash

http://download1us.softpedia.com/dl/68e … repair.zip

dzieki, uruchomilem program, cos tam pomielil, resetnal kompa i zobaczymy jakie beda efekty.

Dodane 13.06.2011 (Pn) 17:40

na razie nie chce zapeszac, ale chyba pomogl ten program, dzieki wielkie za pomoc, pozdrawiam serdecznie.

Dodane 13.06.2011 (Pn) 19:20

jednak nie, wlaczylem znow kompa i dalej dzieje sie to samo…

Jest jeszcze “szersza” alternatywa, czyli Complete Intenet Repair : http://download1us.softpedia.com/dl/6e3 … intrep.zip

Po pobraniu i rozpakowaniu, uruchom plik CIntRep.exe i zaznacz wszystkie kratki. Potem Go! Restart komputera.

Sposób jest radykalniejszy, ale bezpieczny. Przed chwilą sam to zrobiłem dla próby mimo, że bez potrzeby.

Innych pomysłów nie mam, chociaż zastanawia mnie, czy powód Twoich kłopotów nie leży u dostawcy internetu?

sprawdze i sie odezwe

chyba nic nie pomogło, bo nadal są jakies cyrki z tym, a jak mam to sprawdzic czy to moj dostawca cos nie swiruje?

Tego nie wiem. Trzeba by sprawdzać innym komputerem.

problem minal, tzn nastepnego dnia restenalem modem i router i wszystko dziala poprawnie, wiec o chyba byla wina moich urzadzen, albo moze cos z dostawca bylo nie tak przez ten dzien.