IE, Firefox - nie może ściągnąć pliku .exe


(Ogl1986) #1

Witam Wszystkich

Ostatnio zachciało mi się pograć w pokera przez neta, jest tylko jeden problem. Ani IE, ani firefox nie może pobrać pliku... dla przykładu PokerSetup.exe. Wyświetla się komunikat

Plik ... PokerSetup.exe.part nie może zostać zapisany, ponieważ nie można odczytać pliku źródłowego.

Należy spróbować później lub skontaktować się z administratorem serwera.

Inny komunikat był tego typu, żeby zapisać ten plik w innej lokalizacji co jak się udało to robiłem, ale i tak nie ściągał się.

Problem tyczy się nie tylko pokera na expekt, ale również na titanium, victor chandler.

Jedyny jaki mi się udało ściągnąć to z bah, ale tam jest cały plik z całą instalacją. Zabiera jakieś 4mb. Zupełnie inna sprawa, bo z tych stron ściąga się plik przez, który instaluje się reszta z internetu.

Szukałem już odpowiedzi na ten problem, ale albo temat nie było kontynuowany, albo rozwiązanie było... zeskanuj dysk... co zresztą zrobiłem wiedząc, że to g... da.

:slight_smile:

Pozdrawiam


(Ghoost11) #2

Czyli ten plik jest, a jednak go nie ma, albo nie masz do niego dostępu.


(Lukaszk 89) #3

A próbowałeś Operą?


(Ogl1986) #4

Tak, właśnie przed chwilą spróbowałem Operą, komunikat się nie pojawia, ale plik również. Jest kasowany natychmiast, bo widzę jak sam znika z pulpitu.

Może to sprawka noda32, jest tak, że jak jest włączony to wypala mi ze 3 komunikaty o tym, że ten plik jest niebezpieczny. Klikam, że jest bezpieczny, zakończ i podobnie się dzieje.

Jakieś pomysły?


(D Ark) #5

Spróbuj z wyłączonym całkowicie NODem. Dość często antywirusy przy takich pokerowych stronach i grach wariują i ostrzegają przed niebezpieczeństwem.


(Ogl1986) #6

Ale już napisałem, że wyłączałem noda. Chociaż nie, chyba nie pisałem.-.- Jedyne co pozostaje to w menadżerze zadań nod32krn.exe, którego nie mogę zakończyć, bo znowu się pojawia.


(Lukaszk 89) #7

Więc wejdź Start->Uruchom->msconfig->Zakładka Uruchamianie i tam odznacz noda->Uruchom ponownie kompa i spróbuj.


(Ogl1986) #8

Heh, może Cię zaskoczę, ale to już też przyszło mi do głowy. Zostaje proces nadal, ale nod nie uruchamia się na starcie.


(Lukaszk 89) #9

Więc może inaczej.Zakładka Usługi i tam wyłącz wszystko co związane z ESET, reset i sprawdź.


(Ogl1986) #10

Okej teraz się ściągnęło. Tego mi brakowało, już miałem wykasować noda i zobaczyć czy wtedy będzie się powtarzał ten problem, ale już nie muszę tego robić. Dzięki za pomoc.

Teraz działa normalnie, ale w czym może być problem? Da się to obejść to w nodzie? Mogę wgrać co trzeba a potem uruchomić noda, ale wole wiedzieć o co chodzi.

Pozdrawiam


(Lukaszk 89) #11

Możliwe że po prostu fałszywie widzi jakieś niebezpieczeństwo w pliku .exe pobieranym przez Ciebie, bądź w serwisie z którego takowy plik pobierasz.

Na wszelki wypadek możesz zajrzeć jeszcze tutaj.


(system) #12

Poczytaj