IE i Msn

(Jsty548) #1

2 pytania

Jak usunąć z micro softa xp IE i Msn aby nie było tego wogole na dysku da się ? ;D

jak zamienić plik exporer ??;D znaczy taki sam ale bo odchudzeniu ! wiem że to mozliwe ale system robi kopie odrazu a nie wiem który klucz jest odpowiedzialny za explorer .

Niepiszcie że to powłoka systemu i sobie system rozwale bo to zbedne :smiley:

(Monczkin) #2

jsty548 - następny kombinator - jak chcesz zdestabilizować system, czy wręcz doprowadzić do wyskoczenia błękitnego ekranu przy starcie - to śmiało

Przeszkadza ci IE ?? - to go nie używaj - ale go zostaw !!

co zamienić i jaki plik ?? chodzi Ci o Internet Expolera, czy expolera windows ??

(hajduk123) #3

Nie usuwaj IE bo będziesz miał niestabilny system IE jest potrzebny ale jak niechcesz go mieć to go poprostu nieużywaj ale decyzja należy do ciebie. A MNS to usuń tak:

Kliknij start>>uruchom i wpisz ścieżkę:

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

kliknij ok i po sprawie 8)

(Jsty548) #4

Dobra ryzyk fizyk ;D chcę wiedzieć jescze jak zamienić Explorer na własny ;D w razie czego zainstaluje BDs ;D

(El Presidento) #5

Jezeli jest zintegrowany z plyta to sie nie da, mozesz go usunac np. nLite i stworzyc wlasna plyte.

Ale watpie zeby system byl stabilny :smiley:

(Jsty548) #6

Edytowałem troszeczke plik explorer na 98 i chodziło spoko ;D

i edytowałem teraz Explorer xp prof i chcę go zamienić ale nie wiem jakie wpisy są odpowiedzialne za kopie :smiley:

(El Presidento) #7

Jak ci tak bardzo przeskadza, to usun ikonki, i skróty i co tak jagby go nie bylo :slight_smile:

(Jsty548) #8

Chyba nie wiesz o czym pisze :smiley:

(Maciek25 1977) #9

Sam system będzie działać dobrze, testowałem ( :slight_smile: ). Wiekszych problemów nie będzie.

(hajduk123) #10

Właśnie.

Ale powiedz w czym on ci tak przeskadza. Jestem bardzo ciekawy.

(Jsty548) #11

Ja testowałem tesh na windzie 98 ;D

Wiesz może jakie są odpowiedzialne klucz za kopie ? :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 12.09.2005 (Pon) 20:06

:smiley: dobra IE zostawiam ale powiedz jakie klucze są ospowiedzialne za kopie :smiley:

(El Presidento) #12

wiec zainstaluj nLite i wywal IE, i życze powodzenia :slight_smile: W usówaniu ...

(Maciek25 1977) #13

Nie wiem bo usunąłem go za pomocą programu nLite

(Jsty548) #14

A czy ktos zna te klucze ?

(Maciek25 1977) #15

no cóż ...

poszukałem, ale chyba nie o to do konca Ci chodziło. Są tu też opisy jak powyłączać niektóre funkcje w IE. Jak Ci sie bedzie chciało to looknij

http://www.agavk.p9.pl/strony/xp_rejestr_blok_02.php

z resztą może ten link Ci sie przyda

(Jsty548) #16

Hmmm musialem dac backup po usunieciu tego dziadostwa :smiley: wszytko się spowalniało ;D

Powiedzcie mi panowie/panie jaki klucz w rejestrze odpowiada za PLik powloki systemu Explorer.exe ;D

Nie Internet Explorer tylko Explorer.exe. ;D