IE i Msn

2 pytania

Jak usunąć z micro softa xp IE i Msn aby nie było tego wogole na dysku da się ? ;D

jak zamienić plik exporer ??;D znaczy taki sam ale bo odchudzeniu ! wiem że to mozliwe ale system robi kopie odrazu a nie wiem który klucz jest odpowiedzialny za explorer .

Niepiszcie że to powłoka systemu i sobie system rozwale bo to zbedne :smiley:

jsty548 - następny kombinator - jak chcesz zdestabilizować system, czy wręcz doprowadzić do wyskoczenia błękitnego ekranu przy starcie - to śmiało

Przeszkadza ci IE ?? - to go nie używaj - ale go zostaw !!

co zamienić i jaki plik ?? chodzi Ci o Internet Expolera, czy expolera windows ??

Nie usuwaj IE bo będziesz miał niestabilny system IE jest potrzebny ale jak niechcesz go mieć to go poprostu nieużywaj ale decyzja należy do ciebie. A MNS to usuń tak:

Kliknij start>>uruchom i wpisz ścieżkę:

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

kliknij ok i po sprawie 8)

Dobra ryzyk fizyk ;D chcę wiedzieć jescze jak zamienić Explorer na własny ;D w razie czego zainstaluje BDs ;D

Jezeli jest zintegrowany z plyta to sie nie da, mozesz go usunac np. nLite i stworzyc wlasna plyte.

Ale watpie zeby system byl stabilny :smiley:

Edytowałem troszeczke plik explorer na 98 i chodziło spoko ;D

i edytowałem teraz Explorer xp prof i chcę go zamienić ale nie wiem jakie wpisy są odpowiedzialne za kopie :smiley:

Jak ci tak bardzo przeskadza, to usun ikonki, i skróty i co tak jagby go nie bylo :slight_smile:

Chyba nie wiesz o czym pisze :smiley:

Sam system będzie działać dobrze, testowałem ( :slight_smile: ). Wiekszych problemów nie będzie.

Właśnie.

Ale powiedz w czym on ci tak przeskadza. Jestem bardzo ciekawy.

Ja testowałem tesh na windzie 98 ;D

Wiesz może jakie są odpowiedzialne klucz za kopie ? :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 12.09.2005 (Pon) 20:06

:smiley: dobra IE zostawiam ale powiedz jakie klucze są ospowiedzialne za kopie :smiley:

wiec zainstaluj nLite i wywal IE, i życze powodzenia :slight_smile: W usówaniu …

Nie wiem bo usunąłem go za pomocą programu nLite

A czy ktos zna te klucze ?

no cóż …

poszukałem, ale chyba nie o to do konca Ci chodziło. Są tu też opisy jak powyłączać niektóre funkcje w IE. Jak Ci sie bedzie chciało to looknij

http://www.agavk.p9.pl/strony/xp_rejestr_blok_02.php

z resztą może ten link Ci sie przyda

http://pc.dva.pl/index.php?dzial=publicystyka&nr=615

Hmmm musialem dac backup po usunieciu tego dziadostwa :smiley: wszytko się spowalniało ;D

Powiedzcie mi panowie/panie jaki klucz w rejestrze odpowiada za PLik powloki systemu Explorer.exe ;D

Nie Internet Explorer tylko Explorer.exe. ;D