IE mi się chowa :-)

Mam taki problem. Otóż od pewnego czasu przestał mi działać IE. Niby na nic on mi nie jest potrzebny bo korzystam z opery ale chciałem sobie wejśc na windowsupdate.

Problem jest taki iż gdy uruchamiam IE pokazuje się na chwilę jego proces w menedżerze, ale na pasku zadań już nie. Zużycie procesora skacze na 100% i po dwóch sekundach wszystko wraca do normy, ale IE nie zostaje otwarte. Log czysty na i w 100%, w hijacku też nic nie znajdziecie. Jakieś pomysły?

Przeinstaluj IE :stuck_out_tongue:

a coś poza przeinstalowaniem :smiley:

Może to być wina procesu iexplorer. często wkrada się do niego jakiś bład jedyna rada to chyba przeinstalowanie IE

Mieszałeś coś ostatnio w systemie jakimiś tweekami itp :?:

Może wyczyść folder Cookies :-s

http://support.microsoft.com/default.as … product=ie

Dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi ale reinstall w tej chwili raczej nie wchodzi w grę. Powód jest prosty:

przed chwilą weszłem na inne konto w systemie i tam bez problemu wszedł IE - działa jak powinien. Na drugim koncie jest to samo, działa bez najmniejszych problemów. Tylko na moim takie hece się dzieją :cry: .

Ma ktos jeszcze jakiś inny pomysł poza przeinstalowaniem i zakładaniem nowego konta w systemie :smiley: ?

Porównaj ustawienia kont. :slight_smile:

pod jakim kątem? :slight_smile: Wszystkie konta są ustawienia bez ograniczeń - konta administratora. Każdemu ładuje sie to samo podczas logowania włącznie z usługami. :wink: