IE nie otwiera stron www :/

Witam, po właczeniu kompa IE nie chce otworzyć zadnej strony www, nie wiem dlaczego, przeglądarka zachowuje się dziwnie, jak by nie była właczona w ogóle, oto screen :

iir0q90849prn1ywm.jpg

:?

Co jest z nią nie tak ? Dodam że opera normalnie stronki wczytuje, a w firewalu ie jest przepuszczony

a nie blokuje ci Norton - sprawdz w ustawieniach zapory - jedna sprawa ktora przeglądarka jest jako 1 opera czy IE

IE Pyta o IE. ;]

Firewall.

własnie nie blokuje, mam ie6 zezwolone na połaczenie, poza tym nawet na screenie widac, jak by blokowało mi cos otwieranie www to by pisało że nie może wyświetlic strony :confused: a tu mam cały czas biały ekran, i może tak stać nawet parę godzin :?

a miałeś zainstalowaną betę IE7?? może ona nakombinowała i teraz się coś ups :?

jak źle pamiętam to… drugie ups :wink:

Miałem , ale dawno przed formatem, od formata nie miałem IE7 zainstalowanej, i do wczoraj ie6 chodziło normalnie :?

Piszesz o problemie ale nic na temat tegop co robiles w systemie zanim ci sie to stalo. Nic sie nie dzieje bez powodu.

Mozesz sprawdzic w opcjach internetowych i uzyc domyslnych ustawien a takze zresetowac je. Takze zobaczyc w Ustawienia sieci LAN (nie wiem jakie lacze masz).

Uzyj tego programu Free Internet Eraser 3.5 , zaznacz w zakladce Windows i Browsers wszystkie opcje i kliknij na Quick Clean.

Pozniej na wszelki wypadek uzyj w cmd:

sfc /scannow

Mozliwe ze poprosi o plytke instalacyjna.

Jesli to nie pomoze to sprawdz sobie w logach z hiajacka czy cos ci nie blokuje.

Daj znac co zrobiles.

dzieki twoja porada pomogła :slight_smile: