IE nie wyswietla stron

hej mam problem z IE 6 nie wyswietla mi gdzies od godziny 11 ston :frowning: zadnej ciagle pisze ze nie mozna wyswietlic strony:( pozdro z gory dzieki nie proponujcie zmiany przegladarki bo z kompa korzysta kilka osob i niktorzy korzystaja z IE

Jakie masz łącze? Możliwe, że wina providera.

mam Lana 128kb\s

Więc zgłoś problem swojemu adminowi bo wina leży najprawdopodbniej po stronie dostawcy netu.

o tej godzinie nawet nie wiem kto to jest mam tylko numer tel do tych co naprawiaja siec

Hmmmm oczekujesz że ktoś z forum Ci poda ?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

No to zadzwoń.

nio nie oczekuje

dzwonilem kolo twierdzi ze IE sie popsul i ze mam zainstalowac od nowa windowsa :frowning:

Dobry żart :lol:

Tak się pławi ludzi

to co mam zrobic zeby to naprawic:(??

Moze spróbuj zainstalować Mozille Firefox

ale rozumiesz ze moi starzy korzystaja z IE i innego nie chca

znasz powód, co nie?

bo nie umieja obslugiwac twierdza ze sie przyzwyczaili do jednego

1 - Wyczyść historię, pliki tymczasowe

2 - Użyj Narzędzia naprawy IE

3 - Spróbuj wypingować serwer providera oraz np Onet

A jaka w tym trudnosc?

Trzymajcież się tematu :smiley:

a gdzie znajde to do podpunktu 2 i 3??

Update:

nio dobra to gdzie jest to narzedzie do naprawy IE?

znalazlem przyczyne tego ze IE nie dziala: zrobilem przywracanie systemu i dzisiaj instalowalem AntiVira Professional a wczesniej mialem AntiVira Personal i przywrocilem system do godziny w ktorej mialem jest AVPersonal i okazalo sie ze dziala ale jak ponowanie zainstalowalem AV Professional to znow nie dziala :frowning: moze wiecie jak to co trzeba zmienic w opcja AnitiVira zeby IE dzialal? bo chcialbym miec AV Professional bo ma opcje sprawdzania poczty