[ie] powrot do wersji 6 z wersji 7

pochopnie upg.-walem sobie IE do wersji 7, a jako, ze robie strone www i dostaje sygnaly od uzytkownikow IE, ze cos sie miejscami sypie, musze wrocic do wersji 6, zeby miec pod czym to sprawdzic. Jak odinstalowac 7 i wrocic do 6?! (z gory dziekuje za komentarze typu: namow uzytkownikow do korzystania z ff/opery - niektorzy sa niereformowalni)

W dodaj/usuń masz IE7.

cioop

Jeżeli nie wyłączyłeś usługi Przywracanie systemu - spróbuj cofnąć do punktu utworzonego przy instalacji IE 7. Korzystałem swego czasu z powodzeniem z tej opcji, zanim IE 7 nie stało się kompatybilne z HP…

Pozdrawiam

dzieki, rozwiazanie zbyt oczywiste, zeby wpasc na nie w pierwszej kolejnosci :slight_smile:

pozdrawiam

Namów użytkowników na korzystanie z Fx albo Opery! :wink:

A na serio sam jako webdeveloper polecam Virtual PC + IE6Compatibility Pack choć w moim przypadku to była konieczność, bo na Viście IE6 standalone nie działa. Albo właśnie IE6 w wersji standalone. I tym sposobem mozna mieć jednocześnie IE6 i IE7.

Poczytaj tu - KLIK

ok, dzieki. juz mi wystarczy. potrzebowalem tylko podejrzec strone w v. 6,0 - podejrzalem, dorzucilem odpowiedniego css chacka i naprawilem. ani mysle uzywac *tego ustrojstwa* na co dzien! wystarczy, ze mam to zainstalowane na stacjonarnym.

pozdrawiam