Ie się uruchamia kiedy chcę coś ściągnąć z poziomu tuneup

Ie się uruchamia kiedy chcę coś ściągnąć z poziomu tuneup utylies mimo, że firefox jest domyślną wyszukiwarką.

Ostatnio, dzięki uprzejmości pewnej gazety zainstalowałam sobie pełną wersję tuneup utylies 2007 i byłoby wszystko pięknie, ale jedna rzecz mnie denerwuje. Jako domyślnej wyszukiwarki używam firefoxa, a kiedy chcę ściągnąć jakieś style z poziomu programu tuneup, to włącza się ie, od którego teraz odpoczywam. Czy można coś zrobić, żeby tuneup nie uruchamiał ie, gdy będę chciała coś ściągnąć za jego pomocą? Nie chcę używać ie, bo wcześniej było coś z nim nie tak i na razie wolę firefoxa, bo rzadziej się wiesza, działa poprawnie. Pozdrawiam.

a masz firefoxa jako domyślną przeglądarke? bo u mnie otwiera sie normalnie w firefoxie a tak samo jak u ciebie z ie miałem problemy

w przeglądarce firefoxa : narzędzia/opcje/głowne i na dole masz ustawienia systemowe

Okazało się, że mój problem z tuneup utylies jest nie tylko denerwujący, ale i dziwny. Kiedy chcę ściągnąć coś z poziomu programu tuneup, np. logona, to zamiast jednego okna ie otwierają się dwa, w jednym zostaje wczytany adres internetowy, potem ie się automatycznie wyłącza, a w drugim oknie ie zaczyna znów wczytywać stronę i komp się wiesza. Coś mi się zdaje, że w porę ustawiłam firefoxa jako domyślną wyszukiwarkę. Ie działa dobrze, błąd wywołuje tuneup.

stukot ,

Problem być może mały, denerwujący, ale w tytule wskazane jest, by określić go bardziej precyzyjnie. Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. TEMAT POMOCNY

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.