Ie


(La Verdad) #1

mam takie pytanie i prosze o odpowiedz jak odinstalować całkowicie z systemu IE??


(boczi) #2

Całkowicie - NIE.

Poczytaj.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... =odinst%2A


(Maciek) #3

Nie można. IE jest zintegrowany z całą windą... IE to Explorer, czyli powłoka graficzna windy.

Ale jest jeden sposób - format: c


(Patricko) #4

Panel Sterowania > Dodaj / Usun programy > dodaj / usun skl. systemu Windows > i tam zaznaczasz IE ( potrzebne CD z win do tego )

Jednak nie radze odinstalowanie IE bo system bedzie sie bardzo czesto wieszal i sypal. Lepiej go zostawic w spokoju i zainstalowac Opere badz FF.


(Juzio77) #5

Można także wywalić IE za pomocą LiteXP lub zrobić sobie płytke instalacyjną Wina za pomocą nlite. W tym programie można nawet procesy wywalać. Jednak IE wyrzucać jest bardzo niewskazana(niepołączysz się z WinUpdate).


(Johny) #6

Można zrobić tak,żeby się ikona IE nie pojawiała,zainstaluj Firefoxa,albo Operę i ustaw ją jako domyślną przeglądarkę,IE robi za powłokę,wiec zostaw,jeśli ustawisz którąś przeglądarkę jako domyślną,ona będzie ci się uruchamiać,nie IE


#7

To spowoduje tylko usunięcie ikonek IE z pulpitu, paska szybkiego uruchamiania i menu. Samego IE nawet nie draśnie. To samo dostyczy usuwania OE w ten sposó.


(Toniuś) #8

Nie da rady mozesz go tylko z ikonek usunac nic wiecej bo on sluzy do przegladania calej Windy. Moj kumpel usunal go jakims programem, ale na drugi dzien jak wlaczyl kompa to pozostal juz tylko format. Daj sobie spokoj z nim usun ikony i zainstaluj opere lub firefoxa nie beda sie gryzly ! :smiley:


(La Verdad) #9

ok dzieki za porady, szkoda że tego nie da sie wywalić :frowning:


(Patricko) #10

No wlasnie.

Po co mu usuwac calego IE ktory jest jakby nie patrzec najwazniejsze rzecza w XP. Bez niego praca na WinXP bylaby udreka.

A tak to zniknie tylko z pola widzenia i bedzie po klopocie.