Ie

(Snupi00) #1

Chce zrobić na kompie 2 konta użytkowników i teraz jest pytanie....Mam dwa konta A i B jeżeli użytkownik A wejdzie na strone B C D E F to czy użytkownik B będzie widział na jakie strony on wszedł i co ma w historii?? jak tak to czy da rade to jakoś zablokowac??

(Damian) #2

Ze swojego konta, nie będzie mógł zobaczyć na jakie strony wchodził użytkownik z innego profilu.

(lazikar) #3

Masz system plików NTFS???

(Snupi00) #4

Tak NTFS a yo dobrze czy źle??

(lazikar) #5

Dobrze. Jesli masz dwa konta to na każdym zaznacz opcje aby chronił prywatne pliki ( Masz jak tworzysz konto ) i zakaładasz hasła na konta.

(Snupi00) #6

A gdzie to jest aby chronił pryatne pliki u mnie nie ma tego...

(lazikar) #7

Jak tworzysz konto pyta o to.

(Snupi00) #8

wchodze w konta użytkownikow potem utworz nowe konto - wpisuje nazwe nowego konta - wybieram typ administrator.ograniczone - daje utworz konto no i nigdzie mnie o nic nie pyta:D Mozesz zrobiś scener(y) jak to zrobic bo juz nie wiem czy ja cos zle robie czy co:D

(lazikar) #9

A jak wejdziesz na inne konto zobacz czy możesz wejść na moje dokumenty innego konta.

(Snupi00) #10

No nie da rady wyświetla, ze dokumenty niedostępne - albo coś w tym satylu. a teraz jeszcze jeno pytanko bo nie chce dawać nowego tematu da rade na jedno konto dać ograniczenia, ze moze kozystac tylko z programu A i B a nie moze z C i D?? kiedyś podawal ktoś link na strone chip.pl ale to nie działało na Windows XP SP2 da rade jakoś to zrobic??

(lazikar) #11

No i o to chodziło. :slight_smile:

Co do drugiego problemu to osobiscie pisałem o tym na forum :wink:

(Ford Fokus) #12

Można ustawić, aby nie mogł instalować itp. ani zmieniać plików systemowych.

(Snupi00) #13

Ten użytkownik, któremu dałbym te ograniczenia?? Czy ja jako admninistrator tez?? I napisz jak to zrobic

Znalazłem program: 1st Security Center Pro jest on do zażądzania kompem dawania ograniczeń itp ale to wersja tylko 30 dni:(:frowning: Jest jakiś darmowy odpowiednik??