IE7, GG i Tlen... czasem równocześnie nie działają

Dawno mnie tu nie było, nic się nie zmieniło :smiley: ale nie o tym mowa… Problem wygląda tak że program Internet Explorer 7, Gadu-Gadu i Tlen czasami tracą łączność z internetem, dzieje się tak np. po dłuższym graniu w coś. Jest to bardzo dziwne a objawia się to tak ze IE nie otwiera stron WWW a GG i Tlen nie łączą z sieciami :(. Firefox działa, AQQ działa ogólnie wszytko działa poza tymi trzema programami… i tu pytanie do Was… Czy ktoś wie może co trzeba zrobić aby nie dochodziło do takiej sytuacji? Bo póki co jedynym lekarstwem jest restart komputera i jest to średnio wygodne.

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam :wink:

A po co ci oddzielne programy do GG, AQQ i Tlen ?? Przecież AQQ ma w sobie GG i Tlena.

Tak jak napisał HarryPotter - po co ci aż tyle komunikatorów oddzielnie? Tlen i GG zamulają maksymalnie kompa reklamami jeśli nie zainstaluje się im BannerKillera2, Tlen dodatkowo wykorzystuje IE. A po co ci IE7? Przecież jest Firefox i Opera? Zostaw sobie samo AQQ. Albo tylko Tlena i włącz obsługę GG. No i obowiązkowo Banner Killer 2

Nie chciałbym przekląć… napisałem że nie łączą się z serwerami a nie że nie działają mi programy. Wszystko mam w AQQ :wink: Poza tym skoro pytam o IE7 to znaczy że jest mi potrzebny (używam go tylko do poczty), na razie jedyne co uzyskałem to komentarze… :frowning: