IE8 nie wyświetla ogladanych filmów na youtube

(Mlody993) #1

Witam,

mam problem z IE8, nie wyświetla mi okna z obecnie oglądanymi filmami na YouTube.

Wygląda to tak:

Z informacji na stronie Adobe wynika, że mam aktualną wersję flash playera. :frowning: Pomocy.

(Cedar) #2

Zmień dla testu na Firefoksa i sprawdź. Musisz koniecznie na IE jechać?

(Mlody993) #3

Na Firefoxie działa.

Musze jechać na IE, prowadziłem wątek na ten temat (IE czy Firefox) no i lepiej wypada IE8. :stuck_out_tongue: Z resztą firefox mi się "znudził" i muli.

(Cedar) #4

No to skoro lepiej wypada dla Ciebie IE to działaj :lol: . Jak widzę, że jednak gorzej :wink: Ja już zapomniałem, że u mnie w systemie podobno był IE... Odinstaluj Flasha, sprawdź w konfiguracji IE w dodatkach jego pozostałości, wyczyść system i zainstaluj flasha ponownie. No i sprawdź czy masz właczony Java Script

(Mlody993) #5

Tak też zrobiłem i nic. :frowning:

(SilberPunkt) #6

Spróbuj zresetować wszystkie poziomy zabezpieczeń do poziomu domyślnego.

Spróbuj zresetować ustawienia IE do poziomu domyślnego na karcie "Zaawansowane".

(Cyba91) #7

naprawdę zmień ten IE lepiej,bo mówiąc szczerze każda przeglądarka jest od niej lepsza.Chociażby na Opere jak nie chcesz firefoxa.

(Kubachr) #8

spr zainstalować starszą wersję flash playera najlepiej 9.0 :slight_smile: (wcześcniej odinstaluj tą co masz)

(ahonen97) #9

Witam emajer5 u mnie na IE8 jest to samo ale po otwarciu filmu czy teledysku wszystko działa poprawnie

(Zizi) #10

Zainstaluj najnowszego Adobe Flash Playera np. http://download.chip.eu/pl/Adobe-Flash- ... 80838.html

(Kubachr) #11

Zizi i po co ma 20 razy to samo instalować, z zresztą 10 nie działa najlepiej jak chodzi o youtube.

(Mlody993) #12

Nie wiem co się stało, ale dzisiaj po uruchomieniu komputera wszystko jest dobrze. :slight_smile: