IE8 - pomieszane ustawienia przycisków

Witam

Mam do Was Moi drodzy pytanie, bo nie wiem jak rozwiązać problem z Internet Explorerem 8 :(. Dla wypróbowania zainstalowałem sobie Internet Explorer w wersji beta. Po zabawie i zapoznaniu się z nim postanowiłem usunąć, bo jak wiadomo na strony banków lepiej nie wchodzić z przeglądarek w wersji beta. Niestety po usunięciu IE9b przyciski “Odśwież” i “Zatrzymaj” znalazły się w zupełnie innym miejscu niż były przed instalacją IE9b. Wszystko widać na zrzucie ekranu http://t.lis.fm.interii.pl/forum/ie_z_bledem.jpg. Przyciski powinny być tam gdzie jest czerwona strzałka.

Czy macie jakieś pomysły jak przywrócić oryginalne umiejscowienie przycisków?

Pozdrawiam

Tomek

Odinstaluj IE 9 - jest w Historia aktualizacji.

Możesz też spróbować PPM przy ikonie Strony Głównej zaznaczyć “Przenieś przyciski Zatrzymaj i Odswież”.

Przyciski zdają się być w dobrym miejscu ,przynajmniej tam zawsze są u mnie :wink:

przechwytywaniewp.th.jpg

A u mnie są po prawej stronie na pasku. Ale tak jest nawet lepiej przypomina Firefoxa :smiley:

PPM na pasku > Dostosuj > odznacz Pokaż przyciski zatrzymaj i odśwież przed paskiem adresu :slight_smile:

Dziękuję Wam za odpowiedź :). Właśnie ten opcji nigdy nie zauważyłem ;). Dziękuję bardzo za pomoc. Widać na forumowiczów dobrychprogramów zawsze można liczyć :D. =D>