IE8 rozmyte strony

Od czasu do czasu korzystam z IE8.Odnoszę wrażenie,że po otworzeniu jakiejś strony tą przeglądarką strony te są jakby trochę rozmyte (nie dość ostre/słabszy kontrast).Oczywiście w porównaniu do Opery cz FF.Czy jest normalne? Korzystam z nakładki na IE8 Maxthon 2.Bez nakładki jest to samo.Jakaś porada?

W opcjach internetowych w zakładce zaawansowane, spróbuj "odptaszkować"opcję “Zawsze używaj technologii Clear Type dla HTML” i zrestartuj przeglądarkę.

Clear Type odnosi się tylko do czcionki, wątpie żeby miało to związek z tym problemem

Ja też tak miałem z IE 8, więc to jest normalne.

Rada jest tylko jedna, korzystaj z alternatywnej przeglądarki, która nie mydli oczu :wink: .

mavelle , Nie wprowadzaj w błąd proszę. Takie zjawisko nie jest normalne a decyzję odnośnie wyboru przeglądarki pozostaw zainteresowanemu. Jeżeli będzie miał problem z wyborem to zapewne wyraźnie poprosi o pomoc w tej sprawie.

sdar.Wielkie dzięki.Twoja porada okazała się skuteczna.Wreszcie jest O.K.

W którym miejscu wprowadziłem w błąd, bo jakoś nie widze ?.

Miałem takie same objawy jak kolega, więc jeśli o błędach mowa, to jest to błąd przeglądarki a nie mój.

A co do rady, to rade można przyjąć albo nie.

Napisz prosze co zrobiłeś, że masz już dobrze.

Pozdawiam.

mavelle , Wprowadzasz w błąd pisząc że takie zjawisko jest normalne. Fakt iż występowało ono u Ciebie nie znaczy jeszcze że jest “normalne” i należy się albo z nim pogodzić albo zmienić przeglądarkę.

Jeżeli będziesz miał jeszcze jakieś pytania lub zastrzeżenia odnośnie moich uwag to proszę o kontakt przez PW zamiast zaśmiecania tematu/

Ok dzięki, nie zauważyłem :wink: .

Dodane 04.08.2009 (Wt) 15:59

Nie mam zastrzeżeń ani uwag, ale niekiedy ciężko jest z paru słów zrozumieć w szczegółach o co piszącemu chodzi.

Pozdrawiam