IE9 nie wyświetla niektórych stron


(grizz) #1

Znajomi mają problem z IE9. Nie da się w nim otworzyć niektórych stron (pekao24.pl, play.pl).

 

Na Chromie, jeśli w ogóle otwiera on jakieś strony :), to otwiera je obie. Co ciekawe ping pekao24.pl twierdzi, że utracono 100% pakietów.

 

Kilka razy po próbie otworzenia jednej z tych stron mignęło mi na zakłądce "ieframe.dll". Pogrzebałem nieco w internecie, ale żadne z rozwiązań nie pomogło (Complete Internet Repair 2, sfc /scannow, itp.), SpyBot, Spyware Terminator, HiJack również. Ktoś pisał, że pomaga przeinstalowanie IE, ale... nie ma go w "programach" w panelu sterowania, nie mogę tego zrobić też przez CCleaner, ani Wise Program Uninstaller, próbowałem też metodą przez konsolę.

 

System to Vista 64-bitowa.


(Pawlo232) #2

Próbowałeś przeinstalować przeglądarkę z tegoż linku http://www.dobreprogramy.pl/Internet-Explorer,Program,Windows,20403.html ? Jeżeli nie widzisz jej w panelu steterowania, spróbuj po prostu przeinstalować ją z wyżej wymienionego linku. W panelu sterowania włącz opcję wyświetlania zainstalowanych aktualizacji. Podejrzewam, że IE 9 po prostu jest traktowana jako aktualizacja i stąd możesz jej nie widzieć w panelu jeżeli masz nieaktywną opcję wyświetlania aktualizacji.


(grizz) #3

Tak, była jako “Aktualizacja”. Odistalowałem IE9 i IE8 (były oddzielnie). Niestety… Teraz kiedy próbuję zainstalować IE9 wyświetla mi się komunikat, że nie udało się jej zainstalować (również, kiedy próbuję jako administrator), odsyła do strony www.support2.microsoft.com/iewarning. Swoją drogą nie chce ona się otworzyć (w IE7), bo “Program IE nie może otworzyć miejsca internetowego http://support2.microsoft.com/iewarning”. Operacja przerwana" :expressionless: