IE9 - okno znika po sekundzie

moja karta to Radeon Mobility HD 5470, wszystkie aktualizacje na bierząco instalowane mam ukrytą tylko “Games for windows 3.5” Potem spróbuję zaktualizować sterowniki

No ta aktualizacja Windows na pewno nie jest przyczyną Twoich problemów z IE. OK, to zobacz, czy aktualizacja sterowników karty graficznej coś pomoże. Jeśli nie pomoże, to mi się już pomysły wyczerpały … Czysta instalacja Windows, system zaktualizowany, IE ma domyślne ustawienia i nie są zainstalowane żadne rozszerzenia powodujące problem, akceleracja sprzętowa wyłączona, sterowniki do karty graficznej zaktualizowane … Jedyne co pozostaje, to sprawdzić, czy na pewno dobrze pobrał Ci się obraz Windows-a z tego MSDN AA. Może walnięty masz ten plik iso? Nic innego już mi nie przychodzi do głowy.

mam wgrane najnowsze sterowniki od asusa (bo to laptop w końcu jest Asus k52DE) a płytka byłą nagrywana przez kolesia z CISu (centrum informatyczne studentów) z mojego wydziału…

spróbuje jeszcze postawić ten san system na wirtualnej maszynie, ale raczej będzie to samo i dzięki wszystkim za pomoc :wink: Wy się chociaż staraliście pomóc, a kolesie na answers.micrsoft.com nawet nie ruszyli palcami, żeby coś doradzić…

Odpal sfc/ scannow (jak jest na x64 :wink: )

Popatrz w “Historię aktualizacji” czy wszystkie są zainstalowane z powodzeniem- jak nie to podaj błąd/KB. Wyłącz osłony/antywira/pakiet/zaporę/cokolwiek> odpal IE9 - nie ma nic w podglądzie ,to może coś zamyka program…Stwórz nowe konto admina/standardowego > zobacz co się dzieje.Odpal IE9 x86/64 jako admin …Odblokuj tymczasowo konto System ( proponuję zablokować je po testach ) instrukcja > odpal IE9…

A jak mam niepowodzenie i nie wyszukuje nowych aktualizacji, to te nie zainstalowane aktualizacje ponownie się instalują? Póki co sfc się robi. Odpalanie IE9 na moim koncie jako admin nic nie dało. Na utworzonym dopiero co nowym koncie użytkownika standardowego to samo. Zaraz jeszcze sprawdzę na super adminie

Po niepowodzeniu instalacji ,wyskakuję info o aktualizacjach ze stanem - niepowodzenie > próbujesz ponownie wyszukać ,lub automat okresowo szuka > albo się instalują albo i nie ,ale powinieneś wiedzieć, powinieneś mieć rękę na pulsie :wink: Możesz przeglądnąć “Zainstalowane” > kliknij w Stan/Data > to Ci posortuje wg stanu/daty > i sprawdź czy nie udana instalacją aktualizacji w końcu się udała.

I jak sprawa wygląda na koncie super-admina ?

Jaki był wynik ?

na koncie super admina to samo, aktualizacje jednak się zainstalowały, jeszcze robie reboot i zobaczymy co będzie z tym sfc

EDIT

po ponownym odpaleniu sfc wyskoczyło:

Gdzie najpierw usunęła mi pozwolenie na instalowanie niecertyfikowanych styli… ale sprawdziłem nawet na oryginalnym stylu jest to samo…

Zainstaluj program Windows 7 Manager w wersji 64bit > Network > IE Manager > Properties > domyślnie w zakładkach “properties” nie jest nic zaznaczone > jak jest u Ciebie ?

Plugin Manager > sprawdź wszystkie zakładki (ActiveX,BHO’s itd) czy nie ma czasem czegoś na czerwono > jak jest to skopiuj i wklej do posta

Czy modyfikowałeś system ,używałeś jakiś tweaker’ów itp ?

http://imageshack.us/g/21/77741108.png/

żadnych czerwonych wpisów na plugin manager nie ma…

a użyłem Sunrise Seven by włączyć obsługę niecertyfikowanych styli. Nic więcej nie zmieniałem

Spróbuj odznaczyć - Disable SmartScreen Filter(Opcje internetowe > Zaawansowane > Zabezpieczenia)

niestety to nic nie dało

Spróbuj przeinstalować IE9 - odinstaluj > wyszukaj aktualizację > zainstaluj

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … explorer-9

robiłęm to wielokrotnie i teraz też to zrobiłem i bez skutku

W folderze IE9 jest narzędzie iediagcmd.exe ,u mnie coś nie działa ,po analizie ma powstać plik *.cab na pulpicie.

Znalazłem coś takiego: http://www.betanews.com/article/Solve-I … 1302794345

I potrzebne pliki :wink: : http://www56.zippyshare.com/v/15666311/file.html

1.Wrzuć plik .cab ,może tam coś wypatrzymy…2.Start Capture > Odpal IE9 > Stop and save capture > wrzuć raport…

Możesz jeszcze sprawdzić, czy przypadkiem nie masz włączonych dwóch kart graficznych, a więc:

Komputer -> ppm -> Właściwości -> Menedżer urządzeń -> Rozwiń karty graficzne -> wyłącz wszystkie oprócz ATI Mobility Radeon HD 5470 (klikasz ppm na nazwie karty graficznej i wybierasz Wyłącz) -> Uruchom ponownie komputer -> zobacz, czy ruszy IE.

Wciąż jednak obstawiam przy tym, że masz jakąś walniętą tą instalację Win7 i najlepiej będzie jeśli pobierzesz samodzielnie obraz iso z MSDN AA, nagrasz na płytkę i wtedy przeprowadzisz czystą instalację Windows. Twierdzę tak dlatego, że przeszukując internet nie natrafiłem na nawet jeden przypadek podobny do Twojego, a jak wiadomo jak czegoś nie ma w internecie to znaczy, że to nie istnieje :smiley: (tak, to żart) No ale sprawdź najpierw te karty graficzne i to co opisał Łukash.

to nie chciało u mnie działać…

to odpaliłęm i wyszedł pliczek w rezultacie:

http://www.mediafire.com/?wpbbadpa14ga1zd

Mam tylko tą jedną kartę graficzną w menedżerze urządzeń

Ale IE8 działa nawet po podinstalowaniu IE9

sprawa nr 1.

Ścieżka do Internet Explorer to D:\ProgramFiles ,natomiast ta ścieżka C:\Windows\system32\ jest normalna ,więc pytanie czy dobrze zmieniłeś ścieżkę do Program Files (ewentualnie popraw - właściwy konfig masz tu : zmiana-domyslnej-sciezki-instalacyjnej-blad-t448096.html#p2838227) . Próbowałeś uruchomiać IE9 Z folderu w którym jest zainstalowany ,podaj ścieżkę z właściwości skrótu > Element docelowy i z Rozpocznij w .

2 .Widać rozbieżności ,w plikach install.ins których nie rozumiem do końca .Mój wygląda tak:

Twój

3.Faktycznie widać błędy w działaniu aktualizacji systemu ,

Ogólnie reszta info z tych plików to czysta czarna magia :wink: Choć lubię walkę do końca ,to pomysłów już niestety brak -@matzuraczej dobrze radzi

ustawiałem wszystko na partycję D (mam partycje C i D) w rejestrze

a z instalką to zobaczę jeszcze i dzięki wszystkim za pomoc :slight_smile: