Ieframe.dll - problem w IE9

W IE 9 nie mogę otwierać stron. W zakładce pojawia mi się ieframe.dll. Jak to rozwiązać?

Ciekawe, ze jak włączyłem pweną stronę usa przez proxify.com, to działa.

Pobierz to: http://www.softpedia.com/get/Internet/Other-Internet-Related/Complete-Internet-Repair.shtml

Wyłącz antywirusa na czas naprawy, uruchom programik jako administrator z pliku “CIntRep.exe”, zaznacz wszystkie kratki i Go! Po tym restart. Powinno naprawić IE9.

po ściągnięciu, zapisałem go na docelowym komputerze i nie mogę otworzyć tego programu.

mieli, mieli … tak już godzinę

To niedobrze! Nie spotkałem sie jeszcze z przypadkiem, żeby ten program się nie uruchomił. Jeśli nawet go nie otworzyłeś, to oznacza, że uszkodzony jest sam system.

Wprawdzie ieframe.dll, to potrzebny i do ie8. Odinstalowałem programem Wise Program Uninstaller ie8 i… okazało się, że poprzednia wersja nie otworzy się, bo brak ieframe.dll. WPU za dużo pousuwał folderów i wpisów. Z laptopa nagrałem na płytkę instalatora ie8 i przez napęd skopiowałem na dysk, potem uruchomiłem. Ie8 chodzi jak burza.

Reinstalacja ie9 powinna naprawić błąd.

Udało się pobrać program z innej strony. Uruchomiłem go i przeprowadziłem naprawę zgodnie z podaną instrukcją. Niestety nie działa.

Przy opcji Repair Windows/ Automatic Updates wyskakuje komunikat "

System Windows nie może znaleźć pliku “wuaudt”. Upewnij się że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie.

Cześć

Plik wuaudt jest powiązany z aktualizacjami Windows Update. Więc albo masz uszkodzony system albo szkodnika w systemie. Sprawdź czy na liście usług masz uruchomioną tą powiązaną z aktualizacjami systemu.

przepraszam ale jak to zrobić?

Cześc

Wciśnij kombinację klawiszy Win + R wpisz services.msc i sprawdź czy usługa Windows Update jest włączona.

Przeskanuj również system np. programem Malwarebytes

Nie wiem czy to coś pomoże ale może warto byłoby skorzystać z narzędzia sfc scannow uruchamianego z wiersza poleceń, uruchomionego z uprawnieniami administratora.

Win update jest włączony

Pobierz wobec tego i użyj to: http://majorgeeks.com/Tweaking.com_-_Repair_Windows_Updates_d7262.html

Kliknij dwa razy na pobrane archiwum a potem " Start". Może program da sobie radę? Jeśli tak, to potem użyj ponownie Complete Internet Repair.

niestety program sobie nie poradził naprwą, dalej pojawia się komunikat o pliku wuaudt

Cześć

Tak sobie myślę że IE9 nie jest domyślnie w systemie. Próbowałeś odinstalować IE9 (powinna być na liście zainstalowanych aktualizacji) a następnie zainstalować ponownie?

Albo spróbuj uruchomić wiersz poleceń z uprawnieniami administratora a nastepnie w otwartym oknie wpisać komendę

nie wiem czy to ważne ale na tej przegladarce uruchamia się strona poprzez proxify.com

Dodane 02.01.2013 (Śr) 20:10

przeinstalowałem przeglądarkę i poszło. dziękuję za pomoc